VeggyGO: İlk şube Neu-Ulm’da açıldı

Geçtiğimiz günlerde Neu-Ulm şehir merkezinde açılan VeggyGO adındaki vejetaryen lezzetin sunulduğu restorana ilgi büyük.

Merhaba (Neu-Ulm)

Neu-Ulm ve Ulm çevresine vejetaryen ürünleri sunmak için yeni konsept bir restaurant daha hizmete girdi. Marienstr. 7, 89231 Neu-Ulm şehir merkezinde bulunan VeggyGO, geçtiğimiz günlerde görkemli bir açılışla hizmete girdi. VeggyGO, projenin ilk ayağı ve devamı şubeleri de açılacak.

EM Europe GMBH tarafından açılan VeggyGO restoran, şimdiden büyük ilgi görüyor. Açılış gününde EM Europe’nin Genel Müdürü Ahmet Güner ve Oktay Aktaş, misafirlerle yakından ilgilendi. Neu-Ulm Belediyesi’nin de ilgi gösterdiği açılışa üçüncü belediye başkanı Gerlinde Koch da katıldı. Belediye adına açılışa katılan Koch, Oktay Aktaş’tan geniş bilgi aldı.

“Herkes için sebze yemeği. Hedefimiz Vejetaryen yiyecekler ve Vejetaryen sokak yemeklerini herkes için erişilebilir kılmaktır. İyi tat, uygun fiyatlar ve sürdürülebilirliğe odaklanıyoruz” diyen yetkililer, lezzet ve fiyat konusunda farklı olacaklarını belirttiler…

Farklı lezzetler, Kaliteli ürünler ve Alışılmışın dışında deneyimler için VeggyGO

VeggyGO ürünleri ve müşteriye sunumu konusunda nasıl bir yol takip edecekleri konusunda şu bilgileri verdiler: “Vejetaryen yemek yelpazemizde yer alan ürünlerimiz, müşteri istediği anda taze olarak hazırlanır. Dinkel unundan taze yapım Burger ekmeği kullanıyoruz. Sürdürülebilir ambalajlamaya, hızlı ve özel hizmete önem veriyoruz. Amacımız müşterilerimize her gün unutulmaz bir vejetaryen lezzet deneyimi sunmaktır”