Ergezen Finanz seminerleri devam ediyor

Ergezen Finanz bu sektör içerisinde yeni eleman kazanma ve yetiştirme seminerlerine büyük önem veriyorlar.

Merhaba (Kernen)

Finans ve yapı tasarruf sektöründe 30 yıllık (1991) Murrhardt ve Fellbach ofislerinde 15 yıldır hizmet veren Faik Ergezen ve bu sektörde babasının izinden giden oğlu Adem Ergezen her yıl BKM şirketinde başarılı gruplar içinde birincilik sırasını kimseye kaptırmayan Ergezen Finanz, bu başarıların altında bu sektörde yeni ve başarılı elemanlar yetişmek olduğun altını çizdiler.

Eğitim ve yeni eleman kazanma konusuna dikkatleri çeken Finanz uzmanı Faik Ergezen,finanz sektörüne ilgi duyan bu dalda kendisine kariyer yapmak isteyen dinamik insanlara her zaman ihtiyaç olduğunu belirtiyor.

Ergezen Finanz bu çerçeve içerisinde yeni eleman kazanma seminerlerine çok önem veriyorlar. İşte bunlardan bir yenisi geçtiğimiz günlerde finanz sektörüne ilgi duyan 30 yeni insanımıza Kernen Konak Restaurantta özel bir tanıtım semineri verdi. Bu seminerde konuşmacı olarak katılan şirket sahibi Faik Ergezen 30 yıldır BKM (90. yılını kutluyor) Yapı Tasarruf Kasası’nda istikrarlı şekilde çalışmalar yaptığını ve başarılı ekibini kurduğunu ve bu şirketin ürünlerini tanıttı. Adem Ergezen de şirketlerini tanıttı. Bu sektöre 1 yıl önce başlayan başarılı bir çizgi çizen Doğan Güler ise kendi başarı hikayesini seminere gelen misafirlerle paylaştı.

Eğitim ve tanıtma semineri, bilgi dolu, soru cevaplı şekilde sıcak ve heyecanlı bir ortamda geçerken, arada verilen kahve molaları ve kahvaltı ikramı gelen misafirleri beğenisiyle karşılandı. Katılımcılar 5 saatlik semınar boyunca kalarak bu sektöre olan ilgilerini gösterdiler.

Faik ve Adem Ergezen, gelecek yılın başında yine bir kariyer semineri düzenleyeceklerini belirttiler.