Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2021 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 604 - 31.03. - 29.04.2021 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2021 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Türk kulübün boksörü Moskova’da tarih yazdı

Dünyanın sayılı boks kulüpleri arasında yer alan boks kulübü EC BOXİNG’in eski dünya şampiyonu İgor Mikhalkin, Rusya’nın başkenti Moskova’da çıktığı ringden zaferle ayrıldı.

Merhaba (Moskova) 
Resim galerisi için tıklayın
Uzun yıllardan beri Türk kulübün forması altında ringlerde destan yazan sporcunun promotörü ve EC BOXİNG Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ceylan, sporcusunun performansından memnun olduğunu vurgulayarak, ‘Pandemi dolayısıyla ringlerden uzak kalan İgor, bugün muhteşem bir performans gösterdi. Güçlü rakibi Denis Tsaryuk’u dördüncü rauntta nakavt ederek büyük bir başarıya daha imza attı. Uzun zamandır ringlerden uzak kalmasına rağmen beklediğimiz performansın üzerinde başarı sergiledi. Bu da bize gösterdi ki, önümüzdeki dönemde yeniden dünyanın zirvesinde adımızdan söz ettireceğiz. Bundan sonraki hedefimiz Avrupa Şampiyonluğu ve ardından yeniden dünya şampiyonluğu için yelken açacağız. Gelecek hafta da yine iki kez Olimpiyatlarda dövüşmüş olan 1.95’lik boksörümüz Erik Pfeiffer, 27 Mart’ta İngiltere ringe çıkarak eldiven giyecek. Ardından diğer boksörlerimiz birer birer ringlerde olacak. Bir yıldan fazladır pandeminin etkilediği boks ringlerini yeniden hareketlendireceğiz. Ardından en büyük hedefimiz ülkemizde dev galalar düzenleyerek, dünya çapında

ki başarılı boksörleri Türk seyircisiyle buluşturmaktır’ dedi. Organizasyon planlarını düzenleyen Erol Ceylan’ın modacı eşi Alexandra Ceylan, pandemi kuralları dolayısıyla uluslararası uçuşlar yapamadıklarını ve salonlara giderek birebir boksörlerini destekleyemedikleri için üzgün olduklarını belirtti. EC BOXİNG Spor Kulübü Basın Danışmanı Vedat Alyaz, başarılı boksörlerinin bugüne kadar iki kez dünya şampiyonu olduğunu belirterek, ‘Igor Mikalkhin, profesyonel arenada çıktığı 26 maçın 24’ünü kazanarak dünya çapında başarılara imza atmıştır. İki kez dünya şampiyonu, dört kez Avrupa şampiyonu ve çok sayıda diğer şampiyonlukları bulunmaktadır. Son dünya şampiyonluk maçını Amerika’da yaparken, efsane dünya şampiyonu Sergey Kovalev’e karşı verdiği mücadelede kaybetmişti. Sporcumuzun gelecekte yeniden dünya şampiyonu olmasına kesin gözüyle bakılıyor’ şeklinde konuştu.
Teilen
2021-04/01-Sayı-604
Takvim
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN