Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2021 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 604 - 31.03. - 29.04.2021 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2021 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Erol Ceylan, ödüle doymuyor

Merhaba Haber Merkezi 
Dünya çapında büyük başarılara imza atan Türk boks kulübü EC BOXİNG yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, Almanya’nın en iyi boks medyası olarak kabule edilen Boxen1 tarafından yılın en iyi promotörü seçildi.

Dört yıl üst üste Almanya Boks Federasyonu tarafından ülkenin en iyi promotörü seçilen Erol Ceylan, geçtiğimiz yıl da Dünya Boks Organizasyonu tarafından dünyanın en iyi promotörü ödülünü layık görülürken, Japonya’da yapılan törenle federasyon başkanının elinden almıştı. Dünya boksuna katkılarından dolayı ödüle layık görülen Erol Ceylan, yaptığı konuşmada bu ödülü tüm ülkemiz ve dünya boksörleri adına aldığını belirterek, ‘Pandemi dolayısıyla zor günler geçiren sporumuzun ayakta kalabilmesi için büyük mücadeleler verdik. Umuyoruz ki, önümüzdeki dönemlerde yeniden dev salonlarda maçlarımızı yapabiliriz’ dedi. Boxen1 dergisi Türk promotörün başarılarından övgüyle söz ederken, özellikle pandemi dolayısıyla Almanya’daki kulüplerin boks faaliyetlerini durdurmasına rağmen Erol Ceylan’ın tüm bu zorluklar karşısında boksörlerini başta Amerika olmak üzere, İngiltere, Fransa ve dünyanın birçok ülkesindeki organizasyonlara çıkararak faaliyetlerini sürdürmelerini sağladığını vurguladı. Dergi, EC BOXİNG’de bulunan boksörlerin önümüzdeki dönemlerde dünyanın zirvesine çıkacaklarını da yazısına ekledi.

Vedat Alyaz, ‘Dünyaya boks dersi veriyoruz’
EC BOXİNG Boks Kulübü basın danışmanı Vedat Alyaz, önümüzdeki dönemlerde dünyanın zirvesinde yeniden yer alacaklarını vurgulayarak, ‘Her şeye rağmen boksörlerimiz çalışmalarını sürdürüyorlar. Covid 19 tedbirleri nedeniyle durma noktasına gelen salon sporları bu hastalığın bitmesinden sonra büyük bir patlama yaşayacaktır. İnsanlar spor faaliyetlerini çok özlediler. Biz de bu arayı fırsat bilerek yeni yapısal değişikliklere gidiyoruz. EC BOXİNG olarak antrenörümüz Bülent Başer’in de gayretleriyle daha kaliteli maçlarla seyircilerimizin karşısına çıkarak, ülkemizin adını dünyaya duyurmak için elimizden geleni yapıyoruz’ şeklinde konuştu.
Teilen
2021-04/01-Sayı-604
Takvim
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN