Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2021 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 604 - 31.03. - 29.04.2021 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2021 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Rasim Öztekin vefat etti

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin geçirdiği kalp krizinin ardından kaldırıldığı hastanede vefat etti. Öztekin 62 yaşındaydı.

Merhaba Haber Merkezi 
Dizi, tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, geçirdiği kalp rahatsızlığından sonra, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanemizde yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Öztekin’in profesyonel olarak tiyatroya başladığı ve uzun yıllar görev aldığı Ortaoyuncular Tiyatrosu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Başımız sağolsun. Çok üzgünüz… Işıklar içinde uyu Rasim Öztekin” dedi. Müjgan Ferhan Şensoy ise, “Ahhh Rasim Abi! Aklım almıyor, çok üzgünüm” ifadelerinde bulundu.

Tolga Sağ, “Bir dönem kapanıyor yavaş yavaş; yerini yozluğa, yalakalığa, kalitesizliğe bırakarak. Güle güle” diyerek aralarında Rasim Öztekin, Baykal Kent, Erol Günaydın, Münir Özkul ve Ferhan Şensoy’un olduğu bir fotoğraf karesini paylaştı.

Mert Fırat, “Oynadığı her rolu kendine yakıştıran, karakterin sözünü kendi sözü yapan canım usta bir tek ölümü kendine yakıştıramadın. Gözümüz yaşlı kalbimiz yaptıklarınla dolu, naif gülüşünü ve bir de külliyatı miras bıraktın bize… Mekanın cennet olsun…” diyerek Öztekin’e veda etti. (Duvar)
Teilen
2021-04/01-Sayı-604
Takvim
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN