Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2021 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 603 - 25.02. - 31.03.2021 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2021 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Genel kurul elektronik ortamda yapıldı

Koronavirüs salgını nedeniyle Almanya genelinde 16 Aralık’tan itibaren başlatılan...

Merhaba (Rheinland-Pfalz) 
Pandemi sebebiyle Rheinland-Pfalz DİTİB Eyalet Gençlik Birliği olağan genel kurul toplantısı video konferans yöntemiyle gerçekleşti. Gazetemize gönderilen açıklamayı aşağıda veriyoruz:

Elektronik ortamda gerçekleşen eyalet gençlik birliğinin olağan genel kurul toplantısına; Rheinland-Pfalz DİTİB Dini Danışma Kurulu Başkanı Celil Mahir Dindar, Eyalet Birliği Başkanı Yılmaz Yıldız, DİTİB Genel Merkez Gençlik Koordinatörü Eyüp Kaylon ve eyalet birliği yönetim kurulu üyeleri ile eyalet birliği üyesi cami derneklerinin gençlik kolu başkan ve yöneticileri katıldı.

Genel kurul gündeminde ortak sorun koronavirüs pandemisinin yanı sıra delege tesbiti, divan heyeti seçimi, faaliyet ve mali raporların okunması, yönetim kurulunun ibrası ve yeni yönetim kurulunun seçimi, dilek ve temenniler yer aldı.

Gençlerin enerjisi ve dinamizmi güç kaynağımızdır
Genel kurul Rheinland-Pfalz DİTİB Dini Danışma Kurulu Başkanı Celil Mahir Dindar’ın selamlama ve açılış konuşması ile başladı. Dindar, “Gençlerin enerjisi, dinamizmi, heyecanı ve umutları bizim en büyük güç kaynağımızdır” dedi ve genel kurulun hayırlara vesile olmasını dileğinde bulundu.

Geleceği gençler inşa edecek
Mevcut yönetime ve yeni seçilecek yeni yönetim kuruluna teşekkür ve başarı dileğinde bulunan Rheinland-Pfalz Eyalet Birliği Başkanı Yılmaz Yıldız da, geleceğimizi inşa ederken, en önemli gücün donanımlı yetişmiş gençler olduğunu dile getirdi. Yılmaz, “Gençlik çalışmalarında her türlü maddi ve manevi fedakarlıktan kaçınmayacağız, destekleyeceğiz” dedi.

DİTİB Genel Merkez Gençlik Koordinatörü Eyüp Kaylon’un divan başkanlığında elektronik ortamda gerçekleşen genel kurulda, mevcut eyalet gençlik birliği başkanı Murat Uzunhasanoğlu yapılan faaliyetlerden bahsetti ve muhabese raporunu okudu. Uzunhasanoğlu, yeni seçilecek yönetim kuruluna başarılar diledi. Video konferans yöntemiyle gerçekleşen olağan genel kurul toplantısı sonunda, Rheinland-Pfalz DİTİB Eyalet Gençlik Birliği yönetim kurulu şu şekilde oluştu: Hatice Şahin (Başkan), Faruk Sayiner ve Mesut Kaçmaz (Başkan Yardımcısı), Hande Yaylı (Sekreter ), Esra Karasu (Muhasib), Olcay Cobansoy (Eğitim Sorumlusu) ve yönetim kurulu üyeliğine de Osman Yanık, Ayşenay Yıldız, Ceyda Özbek, Bilal Gümüş ve Melike Esen.
Teilen
2021-02/01-Sayı-602
Takvim
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN