Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2021 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 601 - 23.12. - 28.01.2021 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2021 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

CHP Kuzey Bavyera yeni yerinde

CHP Kuzey Bavyera Birliği örgütü yeni binasına taşınırken örgütsel yenilikler ve yeni hedefleriyle aktif faaliyete geçmek üzere hazırlıklar yaptığını açıkladı.

Fikri KARAKUŞ (Nürnberg) 
Resim galerisi için tıklayın
CHP Kuzey Bavyera Birliği, Nürnberg’in merkezi olan Plärrer’de Leonhard Str. 20a’daki yeni adresine taşındı. “Böyle bir yerinizin olması ne anlama geliyor?” sorumuza CHP Kuzey Bavyera Birliği Başkanı Rıfat Çolak şu yanıtı verdi:

Yeni yerimizin çok merkezi bir yerde ve de çok kullanışlı bir konumda olması da faaliyetlerimizi çok daha geniş boyutta yapabileceğimizin kanıtı olacaktır. Geniş bir yelpazeyle, toplumun her kesimine ulaşıp, demokratik toplumsal mutabakata ulaşmayı ana hedef yaparak: Hem erken seçim ihtimali ve hem de ana muhalefet bir parti yerel örgütünün olması gereğini yerine getiriyor olmakla yükümlüyüz. Gerek Almanya kaynaklı ve gerekse Türkiye’den kaynaklı sorunlarımızı da çözüme ulaştırabileceğiz. Örneklersek; Türkiye devleti ile Avrupa Birliği (AB) devletleriyle anlaşma gereği 1.1.2021’den itibaren Türkiye’deki hesaplara ulaşım ve kontrol etme durumunun en azından ertelenmesi konusunda çalışmaları sürdürmekteyiz.

Gelecekle ilgili olarak, yılbaşında hemen sonra tüm sivil toplum kuruluşlarını davet edip birlikte neler yapabilirizi görüşeceğiz.”
Teilen
2021-01/01-Sayı-601
Takvim
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN