Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 600 - 03.12. - 23.12.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

ASTROLOJİ

YAY (23 Kasım-22 Aralık)

 
KOÇ (21 Mart-20 Nisan)
Daha önce belirlediğiniz konularla ilgili çalışmalar yapabilir, enerjinizi yapıcı yönde kullanabilirsiniz. Parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.

BOĞA (21 Nisan-21 Mayıs)
Hemen karar vermeyin. Söylenenleri doğru anlayın. Gerginliğinizin tırmanabileceği bir dönem. Zarar görmenizi sağlayacak davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız.

İKİZLER (22 Mayıs-21 Haziran)
Alacağınız bir haber yüzünden huzursuzluk duymanız mümkün. Eskiden yaptığınız çalışmaların sonuçlarını şimdi almaya başlayabilirsiniz.

YENGEÇ (22 Haziran-23 Temmuz)
Gerilim hissederseniz bunun nedenlerini bulup çözümlemeye çalışmalı ve sevdiklerinizi kırmamaya özen göstermelisiniz. Sıkıntınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçınmalısınız.

ASLAN (24 Temmuz-23 Ağustos)
Bu günlerde gelişmelerden memnun olacak ve aldığınız haberlerden keyif duyacaksınız. Tabii bu arada hanım arkadaş ve akrabalarınızla aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar çıkabilir.

BAŞAK (24 Ağustos-23 Eylül)
Daha farklı beklentiler içine girmeniz mümkün. Beklemediğiniz bazı gelişmeler olduğu duygusuna kapılabilir ve bundan sıkıntı duyabilirsiniz.

TERAZİ (24 Eylül-22 Ekim)
Eskiden yaptığınız çalışmaların sonuçlarını şimdi almaya başlayabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden ayrılmak durumunda kalabilirsiniz. Karamsarlığa kapılmayın ve olayları gidişine bırakın.

AKREP (23 Ekim-22 Kasım)
Bugünlerde bütün çekiciliğiniz üzerinizde, adeta göz kamaştırıyorsunuz. Ruhunuzdaki güzellikler görüntünüze de yansıyor, bunun sonucunda da etrafına pozitif ışık saçan bir pervane oluyorsunuz.

YAY (23 Kasım-22 Aralık)
Elinize geçen fırsatları değerlendirmeye çalışacaksınız. Beklemediğiniz bazı gelişmeler olduğu duygusuna kapılabilir ve bundan sıkıntı duyabilirsiniz.

OĞLAK (23 Aralık-20 Ocak)
Gerçekçi olmanız gerekiyor. Parasal konulara yönelik büyük beklentileriniz olabilir. Geriliminizi sevdiğinize yansıtmamalı sabırlı davranmalısınız.

KOVA (21 Ocak-19 Şubat)
Bütün dikkatleri üzerinizde toplayıp çevrenize de canlılık getireceğiniz bir dönem. Çalışmalarınızı serinkanlılıkla sürdürebilirseniz bir süre sonra işinizden keyif aldığınızı görebilirsiniz.

BALIK (20 Şubat-20 Mart)
Tüm sorunları çözebileceğiniz planlar yapıp kararlar alabileceğiz son derece şanslı bir dönem. Düşüncelerinizi denetlemeli olumsuzluk ve kararsızlıklardan uzak durmalısınız.
Teilen
2020-11/01-Sayı-599
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN