Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 600 - 03.12. - 23.12.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

''Efsane emekliye ayrıldı''

İsmail Pınar, THY Münih Hava Limanı Bürosunda 33 yıl görev sonrası emekli oldu.

Merhaba (Münih) 
Resim galerisi için tıklayın
T.C Münih Başkonsolosu Dr. Mehmet Günay'ın ''uçuşlarıyla sadece Türk vatandaşlarının değil. Hizmetiyle tüm dünya insanlarının takdirini kazanmış. Ülkemiz temsilcisi Türk Hava Yollarında 33 yıllık hizmet sonrası meslek hayatını emekli olarak tamamlama bizim de umudumuzdur'' şeklinde İsmail Pınar'a seslenerek huzurlu bir emeklilik dönemi temennisinde bulundu.

Türk Medyasının TÜDEK işbirliğiyle Goethe Otelde düzenlediği toplantıda, Medya Duayeni Orhan Tinengin ile TÜDEK Başkanı Mahir Zeytinoğlu'nun toplantıyı davetlileri selamlama sonrası konuşmalarında, THY Münih eski ve yeni Hava Limanlarında 33 yıl süren görev sırasında İsmail Pınar'ın resmi makamlar ve yöneticilerle kurduğu karşılıklı anlayışa dayalı iyi ilişkilerle, vatandaşlarımız yolcuların karşılaştıkları güçlüklerin olumlu çözülmesinde, Türkiye’den gelen resmi konukların aksamadan karşılanması, uğurlanmasını Başkonsoloslukla koordinasyon içinde gerçekleşmesindeki rolüne vurgu yaparak kendisine bir '' şükran plaketi'' takdim ederek emeklilik sonrası için iyi dileklerini ilettiler.

'' Mesleğim olarak ülkemin mümtaz kuruluşu. Türk Hava Yollarında hizmet etme imkânı bulduğum için. Allaha teşekkür ederim.'' sözleri sonrası 1.Ekim 2020 tarihi itibarıyla emekli olan. Hava Limanında '' efsane emekliye ayrılıyor'' ibaresiyle Alman ve Türk Meydan Liman çalışanlarının yolcu ettikleri İsmail Pınar, '' büyük bir zevk ve özveriyle günde 5 uçak ve 1000 yolcunun vatana kavuşmasında oynadığı rolden mutluluk duyduğunu söyledi. '' emeklilik bir bitiş değil, gerekli olduğu her yerde üstüme düşecek vazifeyi üstlenirim'' şeklinde konuştu.

TC Münih Başkonsolosu Mehmet Günay, Eğitim Ataşesi Prof.Dr. Mustafa Çakır, THY Münih Satış Şefi Fatih Durman ile Sekretaryadan Tamara Didan, FDP yönetiminden Mahmut Türker, IGMG Başkanı Tayyip Sayan, Belediye Ekonomi Dairesinden Serdar Duran, Müsiad Münih Başkanı Nebi Alp, Ekonomi Ataşeliğinde görevli Ömer Pınar ile Türk Medya temsilcilerinin yer aldıkları toplantı sohbet ortamında devam etti.
Teilen
2020-11/01-Sayı-599
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN