Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 598 - 01.10. - 05.11.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Hayat 2 yılı geride bıraktı

Hayat Yaşlı ve Engelli Türk Bakım Merkezi Ulm Markusstr. 5 numaralı adreste sınırsız hizmet sunmaya devam ediyor.

Huriye IRMAK (Ulm)  
Resim galerisi için tıklayın
2 yıldır Ulm, Neu-Ulm, Senden ve çevresinde işini titizlikle yürüten Kültürlerarası Bakım Merkezi Hayat (Ambulenter Pflegeservice) size ve yakınlarınıza en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Ulm Markusstr. 5 adresinde bulunan Türkçe, Arnavutça, Boşnakça, Sırpca ve Almanca konuşabilen kültürlerarası ekibi ile Hayat Bakım Merkezi, size iletişim ve anadil dil sorunlarında da yardımcı olmaya devam ediyor.

21 tecrübeli personeli bulunan Hayat Bakım Merkezi, evde bakım hizmeti, kronik hastalık, yaşlılık veya tedavi sonrası süreçlerde bireylerin ihtiyaç duyduğu her türlü bakım ve koruyucu hizmetleri, profesyonel kişiler tarafından, bireylerin yaşam alanlarında sunuyor ve bakıma muhtaç insanlara güler yüzleri ile hayat veriyor.

Fahri Gırki’de Hayat’ta hizmet veriyor
Ulm ve civarının tanınan ismi, ayrıca sahnelerin de sevilen solistlerinden, Grup Rüya’nın solisti Fahri Girki, sağlık alanında da 20 yıllık meslek tecrübesi ile Hayat Bakım Merkezinde hizmet veriyor. Fahri Gırki, Arnavutça, Türkçe, Almanca gibi bir çok dili konuluyor.

Fahri Girki ve Hayat Bakım Merkezi’nin sahibi Aynur Tanrıverdi ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede gazetemize şu bilgileri verdiler: “Evde sağlık ve bakım hizmetlerinin amacı; Bireylerin kendilerini güvende ve mutlu hissettikleri yaşam alanlarında sağlıklarının tekrar kazanılması, sürdürülmesi, olası komplikasyonların en aza indirilmesi ve yaşam kalitesinin yükseltilmesini sağlamaktır. Bakım hizmetlerinde amacımız sadece yaşlı insanları değil, yaşamları hiç beklenmedik bir anda gelen kaza veya hastalıkla radikal olarak değişen bireylerin sıkıntılarını hafifletmektir“ dedi.

Tanrıverdi ve Gırki, Ayrıca yakın zamanda daha büyük projelerle daha da geniş hizmetler vereceklerinin de müjdesini verdiler.

Markusstr. 5 numaralı adreste bulunan Hayat Bakım Merkezi ile irtibata geçmek isteyenler, info@pflegeservice-hayat.de adresine email yazabilir veya 0731 / 14399946 numaralı telefonu arayarak dilediği bilgiyi edinebilir.
Teilen
2020-10/01-Sayı-598
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN