Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Tosun Kasap 3. yılında

Ufuk SAYIN (Augsburg) 
Augsburg ve çevresinde tanınan Tosun Kasap, Augsburg'ta Schönbachstr. 19 adresinde bulunan Hüdaverdi Süpermarket 2 / Oberhausen adresinde üç yıldır hizmet vermekte. Oğuz Tosun ve Deniz Gökçe birlikte üç yıl önce hizmete sundukları Tosun Kasap ile kısa bir süre içerisinde müşterilerinden tam not aldılar. Tosun Kasap´ta hizmet vermeye devam eden tanınmış usta kasap Hacı Yağmur da sanatını icra ederek, vatandaşların tüm isteklerini yerine getirdiklerini söyleyerek, toplu büyük siparişleride aldıklarını ve vakitli yetiştirdiklerini de sözlerine ekledi.

“Helal kesim, güvenilir isim Tosun Kasap“ sloganı ile başlayarak, en başta hijyen ve müşteri memnuniyetine önem veren Tosun ve Gökçe, işlerini çok severek yaptıklarını söyleyediler. Her çeşit et mamüllerinin bulunduğu Tosun Kasap ta, el yapımı Kayseri sucukları, açık sosis, pastırma ve gelen talepler üzerine Tuna tavuk mamulleri de bulunuyor“ dediler. Ön sipariş verme imkanının altını çizen, siparişleri bizzat adrese de teslim edildiğini sözlerine eklediler. Mangal seven vatandaşlar içinde köfte, Adana ve ızgara çeşitlerini son pişirme haline getirerek, yine müşterilerinin işini kolaylaştırıyor.

'Hizmette sınır yok!' diyen Tosun Kasap, günlük taze helal et çeşitlerini özen ve titizlikle hazırladıklarını, Kurban siparişlerini de almaya başladıklarını da söylediler. Davet ve tüm organizasyonlar için de büyük siparişlerin alındığını ve hijyen kurallarını uyguladıklarını dile getirdiler.
Teilen
2020-08/01-Sayı-596
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN