Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 599 - 05.11. - 03.12.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Oğuz Saygın ile Negatif Limanlardan Pozitif Sulara Yolculuk

Merhaba (Landshut /İstanbul) 
Merhaba, ben Tevfik Şendöl.1980 yılından beri Almanya'nın Bavyera Eyaletinde ikamet etmekteyim.

2000 yılında hobi olarak başladığım gazeteciliğe güncel gazeteler Sabah, Hürriyet ve Milliyet.

Yerel gazeteler Merhaba, Haber Bayern ve Point Bayern'e haber yazmaktayım.

Sağlıklı beden, zihin ve ruh bütünlü için de dolu dolu bir yaşam arayışı içindeyken Kişisel Gelişim Uzmanı ve yazar Oğuz Saygı'nın ''Negatif Limanlardan Pozitiv Sulara Yolculuk'' kitabını okudum.

Korona virüsü dünyamızı sarmaya başladığı mart ayı sonlarına doğru Kişisel Gelişim Uzmanı ve yazar Oğuz Saygı'nın online eğitimi verdiği haberi dikkatimi çekti.

Kişisel Gelişim Uzmanı ve yazar Oğuz Saygı'nın yönlendirmesiyle ve Burak Karaca beyin dostça bilgilendirmesiyle NLP 1 ve NLP 2 online eğitimlerini almaya karar verdim.

Düşünce, duygu ve davranışlarımın olumsuz. Zihnimin beni yönettiği ve gelecek kaygısı olan ben, Kişisel Gelişim Uzmanı ve yazar Oğuz Saygın ile 3 aylık NLP1 ve NLP2 eğitimi ve yaşam planı yaptık.

Her gün düzenli 6 kilometre yürüyüş ve sağlıklı beslenerek NLP teknikleriyle düşünce, duygu ve davranışlarımı olumlayarak ,3 ay sonunda düzenli uyku ve olumlu bir yaşamım oldu ve 7 kilo vererek sağlıklı bir bedene sahip olmaktayım.

Ailem ve çevrem tarafımdan gözle görülen mutlu ve huzurlu bir Tevfik'im artık.

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Oğuz Saygın'a bana gösterdiği yakın ilgisine ve babacan yakınlığına canı gönülden teşekkür ediyorum.

Tabii ki durmak yok. Oğuz Saygın hocamla birlikte Negatif Limanlardan Pozitif Sulara Yolculuğa devam….

Oğuz Saygın kimdir?
Kişisel Gelişim ve NLP uzmanı olan Oğuz Saygın, İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunudur. Anthony Robbins’in hocası “ilk Master Trainer” Dr. Wyatt Woodsmall’dan eğitim alarak NLP Trainer olmuştur.

INLPTA üyesi ve uluslararası yetkili eğitmenidir. Ayrıca Master Trainer Robert Smith ve Debra Wylde ile çalışmalar yapmıştır. 2008 yılında Düşünce Akademisi’ni kurmuştur.

1996′dan beri çeşitli radyo ve televizyon programlarına katılmış, gazete ve dergilerde makaleleri yayınlanmış, yüzlerce dershane, kurum ve şirkete seminerler verip danışmanlık yapmıştır.

Akdeniz, Dokuz Eylül, Ege, Gazi, İstanbul, İstanbul Teknik, Maltepe, Marmara, Okan, Uludağ Üniversiteleri yanında yetmişin üzerinde ilde; Almanya, Avusturya, İsviçre, Arnavutluk, Kırgızistan gibi Avrupa ve Orta Asya ülkelerinde eğitimler vermiştir.

Seminerleri ve eğitimleri arasında NLP, Profesyonel Koçluk, Hedef Belirleme ve Sonuç Alma, Etkili Takım Çalışması, Etkin Yöneticilik ve Liderlik, Akıllı Hafıza Teknikleri, Zaman Yönetimi, İşyerinde Yüksek Motivasyon ve NLP İlkeleri ile Satış sayılabilir.

Manisa Şehzadeler Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim
Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirilen çocuk üniversiteleri projesinin kurucu danışmanlığını yapmaktadır. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul’ ları kapsayan bu proje 24 okul ve 2200 öğrenci ile devam etmektedir.

Kitaplarında teoriden çok yaşanmış olaylara ve pratik çözümlere yer veren Oğuz Saygın’ın 1998 yılında yazmış olduğu ilk kitabı Negatif Limanlardan Pozitif Sulara bugüne kadar 98 baskı yapmıştır. Renklerle İnsanları Tanıma Kılavuzu kitabı ise 250.000 adet basılmıştır. Son kitaplarından olan A’dan Z’ye Liderlik ise kariyer yolculuğunda eşsiz bir başyapıt olup yoğun ilgi toplamaktadır.

2017 yılında çocuk üniversiteleri ile başlayan süreçte yayınlanmaya başlayan Süper Beyinler Akıl ve Zekâ Oyunları kitap serisi ile çocuklarda sıra dışı düşünme becerileri geliştiren ve alanında ilk olan Resfebe kitapları büyük ilgi görmektedir.

Uzun yılar profesyonelce masa tenisi oynamış, şampiyonluklar kazanmış ve milli takıma sporcular yetiştirmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır.
Teilen
2020-08/01-Sayı-596
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN