Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

SunExpress, Avrupa ile Türkiye arasında hava köprüsü olmaya devam ediyor

 
Covid-19 salgınının yayılımını önlemek amacıyla Türkiye’nin seyahat kısıtlamaların kaldırılmasının ardından 10 Haziran itibarıyla dış hat uçuşlarına kademeli olarak yeniden başlayan SunExpress, ana merkezi Antalya, aktarma merkezi İzmir ve Ankara’dan uçuşlarını başlatan ilk havayolu oldu. Havayolu, uçuşların tekrar başlamasıyla birlikte Haziran ayından bu yana yaklaşık 350.000 yolcuyu sevdiklerine ulaştırdığını açıkladı.

SunExpress, Antalya ve İzmir’i hem iç hem dış hatlarda en fazla noktaya uçan hava yolu olmanın yanı sıra bu iki merkezinin dışında 10 Anadolu şehrinden yurt dışına gerçekleştirdiği doğrudan seferlerle Türkiye ile Avrupa arasında hava köprüsü olma konumunu korumaya devam ediyor. Yolcularının sağlıklı ve emniyetli şekilde seyahat etmesi için gerekli tüm önlemleri alan havayolu, Türk yolcularını Avrupa’daki birçok önemli noktadan Anadolu şehirlerine direkt uçuşlarla bağlayarak onları memleketlerine ve sevdiklerine kavuşturmaya odaklanıyor.

Almanya’nın Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hanover, Münih, Stuttgart ve Berlin şehirlerinden merkezi Antalya’ya, yine Köln, Düsseldorf, Frankfurt, Hanover, Münih ve Stuttgart’dan ise aktarma merkezi İzmir’e her gün karşılıklı seferler düzenlen havayolu, Almanya dışında Avrupa’da önemli birçok destinasyondan da uçuş sunuyor. SunExpress, Antalya’yı 21, İzmir’i 23 ve Adana, Kayseri, Diyarbakır, Ankara, Elazığ, Gaziantep, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon olmak üzere Anadolu’nun 10 şehrini ise Avrupa’da toplam 18 noktaya direkt tarifeli seferlerle bağlıyor. SunExpress, önümüzdeki günlerde seyahat yasaklarının kaldırılmasıyla birlikte genişleteceği dış hat uçuş planını duyurmaya hazırlanıyor.

SunExpress’ten Covid-19 önlemleri
Seyahat edecek yolcuların, alınan hijyen ve sosyal mesafe önlemleri nedeniyle havalimanına uçuşlarından en az üç saat erken gelmelerini tavsiye eden SunExpress, misafirlerinin ve uçuş ekiplerinin sağlıklı ve emniyetli seyahati için ulusal ve uluslararası sağlık ve havacılık otoriteleri ile iş birliği içinde gerekli tüm önlemleri alıyor.

Tüm uçuşlarında yolcularına ve uçuş ekiplerine maske ile seyahat etme zorunluluğu getiren hava yolu, teması azaltmak adına kabin içi hizmetlerini de bu doğrultuda güncelledi. İki saatten kısa süren uçuşlarda uçak içi servislerini kaldıran SunExpress, daha uzun uçuşlarda ise teması azaltacak şekilde servislerini düzenledi. Kurallar gereği, dizüstü bilgisayar, el çantası, evrak çantası ve bebek eşyaları dışında kabine hiçbir el bagajının kabul edilmeyeceğini açıklayan hava yolu, ayrıca tüm uçuşlarında yolcularına dezenfektan mendil dağıtıyor.

Bunlara ek olarak, SunExpress uçaklarında düzenli olarak uluslararası otoriteler tarafından etkisi kanıtlanmış dezenfeksiyon işlemleri uygulanıyor. Tüm uçaklarda ameliyathanelerde kullanılan HEPA filtreleme sistemi mevcut ve bu filtreler, Koronavirüs de dahil olmak üzere bilinen tüm virüslere karşı yüzde 99,9’luk bir başarı oranı ile uçak içindeki havayı her üç dakikada bir sürekli olarak temizleniyor.
Teilen
2020-08/01-Sayı-596
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN