Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Friseur Musto 4. yerini açtı

Uzun yıllardır Ulm şehir merkezinde, Glöckler Str. 10 numaralı adreste ana şubesi bulunan Friseur Musto, 4. şubesini Laichingen’de Radstr. 20’de açtı.

Merhaba (Neu-Ulm)  
Resim galerisi için tıklayın
Uzun yıllardır Ulm Şehir merkezinde, Glöcklerstr. 10 numarada, Farma-Plus Eczanesi‘nin üst katında hizmet veren Friseur Musto, yüksek bina olarak tanınan Neue Str. 3 adresinde bulunan 2. şubesinden sonra, geçtiğimiz dönemde Neu-Ulm Reuttier Str. 13 numaralı adreste 3. şubesini de açmıştı.

Friseur Musto’nun sahibi Mustafa Güven, yıllarca Türkiye‘de bir çok ünlü sanatçının kuaförlüğünü yapmış tecrübeli bir isim. Erkek kuaför salonu olarak hizmet veren Güven, İstanbul‘da verdiği kaliteli hizmeti yıllardır Ulm'da verdiğini belirterek, modern dizaynıyla göz kamaştıran mekanında müşterilerini en iyi şekilde ağırladığını kaydetti.

Ellerindeki tüm marifeti makasıyla ortaya çıkaran Güven, „Erkeklerinin aradığı kuaför biziz“ derken, işinde ne kadar iddialı olduğunu da işaret ediyor. Boyun, omuz ve saçlara masaj yapılan mekanda saç kesimi, sakal traşı, yüz bakımı, saç bakımı ve daha pek çok hizmet uygun fiyatlarla müşteriye sunuluyor.

Friseur Musto'nun sahibi Mustafa Güven, bizzat kendi yeni şubate bulunuyor ve müşterileryle yakından ilgileniyor. 4. şubesini Radstr. 20, 89150 adresinde açan Musto’nun açılışına Laichingen ve çevresinin tanınan çok sayıda siması da geldi.

Friseur Musto, tüm şubeleriyle Ulm, Neu-Ulm, Laichinden ve çevresinde kaliteli işiyle adından çokça konuşturmayı sürdürmeye devam ediyor.
Teilen
2020-08/01-Sayı-596
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN