Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 597 - 10.09. - 01.10.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Acıları paylaşan gönüllü kahramanlara teşekkür ziyareti

Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Köln Bölge Kadınlar Kolu, koronavirüsü ile mücadele sürecinde özveriyle çalışan ‘Cenaze Fonu Nakil Görevlileri'ne moral ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

Merhaba (Köln) 
Köln DİTİB Bölge Kadınlar Kolu Başkanı Ümran Aslan ve DİTİB Kadın Çalışmaları Koordinatörü Nurten Afat, bölge kadınlar kolu adına Sosyal Dayanışma Merkezi’ni (DİTİB-ZSU) ziyaret ederek, cenaze nakil görevlilerine teşekkür etti.

Özveriyle görev yapan ‘Cenaze Fonu Nakil Görevlileri’ne teşekkür ediyoruz
DİTİB Cenaze Fonu nakil görevlilerine moral ve motivasyon olması amacıyla ziyarette bulunduklarını ifade eden Köln DİTİB Bölge Kadınlar Kolu Başkanı Ümran Aslan, “Yakınlarını ve tanıdıklarını kaybeden insanların, özellikle bu zorlu süreçte acılarını paylaşan cenaze nakil görevlilerimizin yaptıkları bu gönüllü hizmetlerinden ötürü kendilerine minnettarız” dedi.

Aslan, “Bizler gönüllü kadınlar olarak acılı ailelerle yaptığımız telefon görüşmelerinde, özellikle koronavirüs sebebiyle insanların cenazelerinin yanında olamamalarının acısını birlikte paylaşıyoruz. Köln Bölge Kadınlar Kolu olarak, bu süreçte onlara güven veren, büyük bir fedakarlık, sabır ve özveri ile gecesini gündüzüne katarak canla başla görev yapan cenaze nakil görevlilerimizin ne kadar hassas ve bir o kadar da zor görev yaptıkları için kendilerine teşekkür etmek, şükranlarımızı sunmak istedik.” ifadesinde bulundu.

Sosyal Dayanışma Merkezi (DİTİB-ZSU) yöneticilerine de ayrıca teşekkür eden kadınlar kolu üyeleri, ziyaretin anısına cenaze nakil görevlilerine hediye sepetini ile şükran ve minnet duygularını ifade eden bir de “Teşekkür Belgesi” takdim etti.
Teilen
2020-06/01-Sayı-594
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN