Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 595 - 02.07. - 30.07.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Xtrem Jump – Spatzolino Ulm

Ulm’un ilk ve tek iki ayrı alandan oluşan ve 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan Xtrem Jump ve Spatzolino eğlencede sınır tanımıyor.

Huriye IRMAK (Ulm) 
Resim galerisi için tıklayın
2016 yılında açılan ve Eberhardt-Finckh-Strasse 47 Ulm adresinde bulunan Xtrem Jump ve Spatzolino kapalı çocuk oyun parkı büyük küçük herkesi eğlenceye doyuruyor. Bir tarafta çocukların rüyası, çocuk oyun parkı diğer tarafta ise 7’den 70’e yaş sınırı olmadan ailece eğlenebileceğiniz Xtrem Jump Trampolin parkı.

Gelin sizler de aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz eğlenceli anlara hep birlikte şahit olun..

Xtrem Jump
7‘den 70‘e herkese açık, yaş ve kilo sınırı olmayan Ulm’un ilk ve tek trampolin parkı Xtrem Jump beğeni rekoru kırıyor.

Çetin Ünal’ın sahbi olduğu, Langenzenn, Ladenburg ve Fürth’de şubeleri bulunan Xtrem Jump Ulm’da 70 ayrı trampolin bulunmakta. Xtrem Jump’ta FreeJump, Basketball-Lanes, FoamJump, WallJump, Dodgeball, Boulderwand ve Schnipselgrube parkur alanları ile küçükten büyüğe herkesin eğlene bileceği trampolin parkurları bulunmakta.

Xtrem Jump 6 kişiden itibaren oluşan okullar, dernek ve kurumlar içinde özel grup aksiyonları uygulamakta.

Xtrem Jump‘a zıplamaya (jumpen) gelecek olan müşteriler daha önceden internet sitesi üzerineden yer rezervasyonu yapabilirler.

Ayrıca Xtrem Jump’ta doğum günü masası rezervasyonu da yaptırabilir, sevdikleriniz ile birilkte unutulmaz bir doğum günü kutlayabilrsiniz.

Park sahibi olan Çetin Ünal ile yaptığımız görüşmede bizlere Spatzolini ve Xtrem Jump’ta büyük değişim ve yenilikler yapacaklarının müjdesini de verdi.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler internet sayfaları olan www.xtremejump.de den bilgi edinebilir veya 0731-94056500 numaralı telefonu arayabilir, kontakt@xtremejump.de adli e-mail adresine mail yazabilir.

Spatzolino
Çocukların unutulmaz rüyası… Kapalı oyun parkı olan rengarenk görünümü ile Spatzolino çocuklarn unutulmaz rüyası haline gelmiş durumda. Ailece gelip birlikte güzel saatler geçirebileceğiniz kapalı oyun parkında çocuklar gönüllerince eğlenirken büyüklerde büfe’de bulunan tatlı ve tuzlu yiyeceklerin yanı sıra sıcak ve soğuk içecekler eşliğinde hoş sohbetler edebilir.

Okul tatilleri dışında hafta ortası çeşitli indirimli aksiyon günleri uygulayan Spatzolino’da ayrıca çocuklar için doğum günü masası rezervasyonu da yaptırabilir, çocuğunuzun özel gününü daha da özellştirebilirsiniz.

toplam 2.000 m2 alana sahip olan ve iki katlı oturma alanından oluşan Spatzolino’da trampolin alanı, birbirinden güzel kaydıraklar, futbol sahası ve gokart sürme alanının yanı sıra rengarenk çocuk oyun otomatları da bulunmakta.

Spatzolino ile ilgili daha detaylı bilgiyi 0731 94 05 65 01 nuamarlı telefondan veya www.spatzolino.de internet sitesinden edinebilirsiniz.
Teilen
2020-03/01-Sayı-591
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN