Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 597 - 10.09. - 01.10.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Esslingen`de Uzun Möbel

İsmail DOĞRUER (Esslingen) 
Resim galerisi için tıklayın
Turizm ve Ticaret hacmi gittikçe büyüyen Esslingen kentinde, Alman rakipleri ile kalitede yarışan, ancak fiyatlandırmada ve satış koşullarında rakipsiz bir firma olarak karşımıza çıkıyor Uzun Möbel. Uzun yıllar Baden-Württemberg'te sahasında yer tutan tarzı ve sunduğu portföyle beğeni kazanan bir işyerinden söz ediyoruz. Daha kapısında güleryüzle karşılanıyorsunuz. Kapıdan içeri adım attığınızda mobilya ve mutfak dünyasının kapılarıda size ardına kadar zengin çeşitleri ile açılıyor.

Öyle, yangından mal kaçırır gibi bir satış aceleciliği içinde olmayan personeli, size evinizde ağırlanıyormuşsunuz duygusu yaşatmak için ellerinden geleni esirgemiyorlar. Gönlünüzdekine öncelik vererek, size uygun seçimlerin yapılabilmesi için geniş bilgi ve estetik ön görüsü ile mekanınızın adeta profilini çıkarıyor ve zengin ürün çeşitleriyle dekore ediyorlar.

Benzerlerinin aksine, Türk, Alman, Italyan markaları ile size farklı tarzları sunuyorlar. Kaliteden ödün vermeden, uygun fiyat cümlesini dolduran teklifleri ile gönlünüzce bir alışveriş yapmanın huzuru ile kapıdan çıkıyorsunuz. Evinizin uzaklık mesafesi mi? Mutlaka uygun çözüm teklifleri ve montaj kolaylıklari ile Uzun Mobel‘den güleryüzle mutlu ayrilmanızı misyon edinmiş az bulunur bir örnekle tanışmış oluyorsunuz.

Sadece ucuz değil, kaliteli ve en önemlisi içten hizmeti ile Pliensauvorstad Diesel Strasse 6 Esslingen‘de mobilyada artık güvenli bir yeriniz olduğunu biliyorsunuz.
Teilen
2020-02/01-Sayı-590
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN