Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Landshut'ta Hamsi Festivali

Aşağı Bavyera'nın Landshut DİTİB Yunus Emre Camiinde Hamsi Festivaline ilgi büyüktü .

Tevfik ŞENDÖL (Landshut) 
Resim galerisi için tıklayın
Landshut Benz Str.7 adresinde bulunan DİTİB Yunus Emre camiinde düzenlenen Hamsi Festivaline Türkiye Cumhuriyeti Münih Başkonsolosu Mehmet Günay, Landshut ve çevresinde bulunan dernek başkaları ve yöneticileri, öğretmenler ve çok sayıda kalabalık vatandaşlar katıldılar.

Landshut Ditib Yunus Emre camiisi yönetim kurulu başkanı Mesut Karaüzüm, ikinci başkan İsmail Keser, Din görevlisi Ahmet Vural, Kadınlar kolu başkanı Azime Hal ve yöneticiler, Münih Başkonsolosu Mehmet Günay'a, Landshut ve çevresinde bulunan dernek yöneticilerine, öğretmen ve bütün misafirlere Hamsi Festivaline katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Landshut DİTİB Yunus Emre Camiinde düzenlenen Hamsi Festivalin onur konuğu Türkiye Cumhuriyeti Münih Başkonsolosu Mehmet Günay," Landshuta gelmekten büyük bir onur duyuyorum. Yapmış olduğunuz Hamsi Festivaliyle hafta sonu hep birlikte bir araya geliyorsunuz. Ne güzel. Bizlerde yapmış olduğunuz böyle güzel organizasyonlarda her zaman yanınızdayız. ’’diyen Münih Başkonsolosu Mehmet Günay,’’ Landshut Ditib Yunus Emre camii yönetimini yapmış oldukları güzel ve anlamlı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum’’dedi.

Landshut DİTİB Yunus Emre Camii Kadınlar Kolu Başkanı Azime Hal ''Camimizde düzenlediğimiz Hamsi Festivalinde 140 kilo hamsi Tava yaparak vatandaşlarımızın ağız tanına sunduk .Hamsi Festivalimize gelerek bizleri onurlandıran Münih Başkonsolosumuz Mehmet Günay, Landshut ve çevresi dernek yöneticileri, öğretmenlerimiz ve çok sayıdaki vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. ''diye sevincini bildiren Azime Hal, "Tabii ki Soğuk kış günü içerde ve dışarda Hamsilerin temizlenmesinde ve pişirilmesinde emeği geçen ve beni destekleyip yardımcı olan Semiha Alagöz, Fatma Keskin, Dudu Çelim, Serap Yıldız, Ülkü Kaya ,Halime Ceylan, Ayşe Yeşilköy, Semra Keser, Gülten Parlak, Gülsen Doğan, Gönül Köle ve İbrahim Uçman’ı yardımlarıyla bu anlamlı günün üstesinden geldik’’ dedi.
Teilen
2020-02/01-Sayı-590
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN