Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 600 - 03.12. - 23.12.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Opel Neu-Ulm'da Gamze farkı

Neu-Ulm’da bulunan otomobil galerisi Donau-Autohaus'ta Gamze Ergüvenç anadilinizde de hizmet veriyor.

Merhaba (Neu-Ulm)  
Resim galerisi için tıklayın

1927 yılından beri Ulm'da, 1967'de tamirhane olarak başlamakla birlikte, 1972 yılından beri de komşu şehir Neu-Ulm'da da bulunan Opel Yetkili Galeri ve Servisi, iki işletmede de çok sayıda göçmen çalışana da yer veriyor. Bunlardan biri de Ulm'da Neutorstr. 31 adresinde bulunan, Ulm'daki hem Opel hem de KIA yetkili otomobil galerisi ve servisi Hanser + Leiber'in şubesi Donau-Autohaus. Buradaki şubede çalışan otomobil satıcılarından Gamze Ergüvenç. Donau-Autohaus Neu-Ulm'da Schwabenstr. 39 adresinde bulunuyor.

Müşterilerine anadilinde de danışmanlık yapan başarılı otomobil satıcısı Gamze Ergüvenç, Türkiye kökenlilerin de tercihi oluyor. "Automobilkauffrau" (Uzman otomobil satıcısı) olarak yaptığı 3 yıllık eğitimi esnasında, önce Ulm'da sonra da Neu-Ulm'da galerinin tüm bölümlerinde aktif eğitim alan Ergüvenç, meslek okulunu başarılı notlarla tamamladı. Eğitimi esnasında başarılı olan Gamze Ergüvenç, firmanın sahibi Michael Hanser tarafından otomobil satıcısı olarak hemen işe alındı.

Yeni ve kullanılmış otomobillerle ilgili olarak, satıştan yedek parça bölümüne, müşteri hizmetlerinden muhasebeye kadar bir çok bölümde eğitim alan Ergüvenç Almanca'nın yanı sıra Türkçe'yi de çok iyi biliyor. Bu anlamda firmanın sahibi Hanser de gazetemize yaptığı açıklamada "Eğitimi esnasında da başarılı performans gösteren Gamze, bu başarısını uzman bir otomobil satıcısı olarak da sürdürüyor. Kendisinden çok memnunuz" dedi. Firmanın Ulm merkezinde de Türkiye kökenli Onur Gözler çalışıyor. Gözler de, Ergüvenç gibi meslek eğitimini burada tamamladı ve eğitiminden sonra uzman otomobil satıcısı olarak çalışmaya başladı.

Donau-Autohaus'ta çalışan otobilde 40 yıllık uzman olan, otomobil satıcısı Uli Kaiser de Gamze Ergüvenç'ten övgüyle söz ediyor. Tabii ki Ergüvenç de böyle başarılı bir uzmanla birlikte çalışmaktan memnun olduğunu belirterek "Sayın Kaiser otomobil satış danışmanlığında gerçekten uzman bir kişi. Bana da her konuda yardımcı olarak destek veriyor." dedi.

Servis bölümünün kalite ödüllü olduğu firmanın Ulm merkezinde 60'ın üzerinde ve Neu-Ulm şubesinde de 12 kişi çalışıyor.
Teilen
2020-01/01-Sayı-589
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN