Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Dört altın kemerli Fatih, ringe çıkıyor

Amatör boksta ülkemizi başarıyla temsil ederek, Olimpiyatlara katıldı. Profesyonel boksa geçtikten sonra dört kez üst üste Avrupa şampiyonu oldu. Avustralya’daki dünya şampiyonluk maçında hakkı yenerek mağlup sayıldı, ancak Fatih ve ekibi küllerinden yeniden doğmaya hazırlanıyor.

Merhaba (Hamburg) 

Amatör boks kariyerinde ülkemiz adına büyük başarılara imza atarak, Olimpiyatlara katıldıktan sonra profesyonel boksa geçen Fatih Keleş, Almanya’nın Göppingen kentinde 8 Şubat tarihinde dünya şampiyonu Fırat Arslan’ın da ringe çıkacağı boks galasında yeniden eldiven giyecek. Sporcunun promotörü ve EC BOXİNG spor kulübü yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, Fatih’in kaliteli bir boksör olduğunu vurgulayarak, ‘Avustralya’daki büyük maçta yenilmesine rağmen, başa baş bir mücadele verdi ancak ezilmedi ve kalitesini tüm dünyaya ispatladı. Fatih, başarılı bir amatör kariyere sahip olan genç bir boksörümüzdür. Geleceğini parlak görüyorum. Ülkemize şampiyonluklar yaşatacağına inanıyorum ve bu yüzden onu desteklemeye devam ediyorum. Göppingen’deki karşılama ile tekrar dünya sıralamasında üst sıralara çıkacağına inanıyorum ve bu doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor’ dedi.
Bülent Başer, ‘Fatih’e inancımız tam’

EC BOXİNG spor kulübü baş antrenörü Bülent Başer, sporcuya olan güveninin tam olduğunu belirterek, ‘Fatih, antrenman programlarımızı noktası noktasına uygulayan ve sporcu ahlakı çok yüksek olan, efendi bir gencimizdir. Kendisine olan güvenimiz tamdır ve gelecekte birlikte büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyoruz’ dedi. EC BOXİNG basın danışmanı Vedat Alyaz, sporcunun dört kez üst üste Avrupa Şampiyonu olduğunu vurgulayarak, ‘Fatih profesyonel boksa geçtikten sonra 12 maç yaptı ve bunlardan sadece bir tanesini kaybetti ve o da dünya şampiyonluk maçıydı. Onun dışındaki on bir maçı da büyük bir üstünlük ile alırken, bunlardan altısını nakavtla kazanarak büyük bir başarıya imza attı. Ayrıca aynı gece Göppingen kentinde Türk profesyonel boks tarihinin ilk ve tek dünya şampiyonu Fırat Arslan da, dünya rekoru kırarak tarihe geçmek için ringe çıkacak. O gece Fırat Arslan, karşılaşmayı kazanırsa hem dünya şampiyonu olacak ve hem de tüm zamanların, tüm kategorilerinin en yaşlı dünya şampiyonu olarak rekorlar kitabına girecek’ dedi.
Teilen
2020-01/01-Sayı-589
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN