Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Tohum Kültür merkezi'nden yıl sonu kahvaltısı

Stuttgart Tohum kültür merkezi, her yıl Feuerbach müzikschule büyük salonunda geleneksel hale getirdiği yıl sonu kahvaltısı verdi.

İsmail DOĞRUER (Feuerbach) 
Resim galerisi için tıklayın

Tohum derneğinin etkinliklerinden birbirini sık sık gören simalar dışındada katılımın olduğu kahvaltı hem zengin kahvaltı çeşitleri ile hemde kendini yenileyen konuklarıyla bu yılda olumluydu.

Dilan ve Fırat’ın müzik kalitesi ve seslendirmede konukları kendilerine kilitleyen tarzları ile kahvaltıyı renklendirirken, yıllarca hemen her etkinlikte emek katan ve kendi besteleri ile fark yaratan Onur Olgun ve Tohum Korosu müzik ziyafeti verdi.

Neredeyse hemen her etkinlikte bir kuble şiir okuyarak konuşmasının lirik haline birde edebi zenginlik katan Kahvaltının moderatörü Hüseyin Gurbette Esenyeller ‘’bunun yılbaşı gecesinde devamı var’’ dercesine sunumu ile hem Derneğin rutin kültür sanat çalışmalarına çağrı yaptı hemde yılbaşı duyurusu ile Yeni yıl umut ve coşkusunu birlikte paylaşmaya davet etti.

Stuttgart Tohum Kültür Derneği, 2020’ye uzanan serüveninde Stuttgartın en köklü demokratik kuruluşlarından biri olarak kendini yeniden üretme ve çıtayı yükseltme zorunluluğu ile karşıkarşıya bulunan, kentin en merkezi yerinde ki konumu ve üzerinde yükseldiği geleneğin ağırlığını ateşten gömlek gibi hissetmesi gereken bir özgün yeri var. Kahvaltıya katılanlar bunun farkındalığı içinde yeni dönem çalışmaları beklentisi içinde olduklarının altını çiziyorlar.
Teilen
2020-01/01-Sayı-589
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN