Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 600 - 03.12. - 23.12.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Türk-Alman Okul Aile Birliği Yönetimi çalışmalarıyla göz dolduruyor

Tevfik ŞENDÖL (Landshut) 
Ailelere ve çocuklara eğitimle ilgili her konuda destek olmayı kendilerine görev edinen dinamik Landshut Türk- Alman Okul Aile Birliği derneği yönetimi, Altdorf Bürgersaal’de çok anlamlı bir çalışmaya imza attı. “Anne Baba Tutumlarının Çocuk Kişilik Gelişimi Üzerine Etkileri” semineri alanında başarılı çalışmalarıyla tanınan Dr. Mehmet Çolak’ın ücretsiz seminer vermesine vesile oldu.

Landshut Türk-Alman Okul Aile Birliği başkanı Senem Beyazıt,’’ Bugüne kadar yeni yönetime geldiğimizde Ailelerle tanışma ve kendimizi tanıtım gecesi düzenledik. 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramını 4 ülkenin vatandaşlarının katılımlarıyla başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.

Son olarak “Anne Baba Tutumlarının Çocuk Kişilik Gelişimi Üzerine Etkileri” semineri alanında başarılı çalışmalarıyla tanınan Dr. Mehmet Çolak’ın ücretsiz seminer vermesine vesile olduk. Hedeflerimiz çok. Lakin desteğe ve birliğe ihtiyacımız var. Türkçe'nin mümkün olduğunca daha fazla okullarda ders verilmesi, birçok değişik eğitici programlar sunmak ve çocuklarla ve ailelerle birlikte geziler düzenlemek vs.

Kısacası Türkiye Cumhuriyetine layık eğitilmiş, bilgili ve örnek yeni nesiller yetiştirmek için elimizde gelen bütün gayreti gösteriyoruz , göstereceğiz. ‘ ’diye bilgilendirdi.

Landshut Türk – Alman Okul Aile Birliği Yönetimi :Başkan Senem Bayazıt, Şerife Öbeksiz, Tuba Ülker, Ayşe Tunç, Ümmühan Dizman, Aylin Bucuroğlu, Funda Erbaş ve Sema Sarıkaya.
Teilen
2020-01/01-Sayı-589
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN