Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

O dünyanın en iyisi

Dört yıl üst üste Almanya’nın en iyi promotörü seçilen Türk Boks Kulübü EC BOXİNG...

Merhaba (Tokyo) 
Resim galerisi için tıklayın
Japonya’nın başkenti Tokyo’da 32. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Dünya Boks Organizasyonu, kısa adıyla (WBO) World Boxing Organisation, tüm dünyadaki en başarılı boks adamlarını değerlendirirken, Türk Promotör, Erol Ceylan’ı dünyanın en iyi Promotörü olarak ödüllendirdi. Dört yıldır üst üste Almanya’nın en iyi promotörü seçilen EC BOXİNG yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, bugüne kadar kırka yakın dünya çapında büyük şampiyonlukları kulübüne getirirken, bunlar arasında çok sayıda dünya şampiyonluğu da bulunuyor. WBO başkanı Francisco Valcarcel’in bizzat elleriyle verdiği ödül töreninde dünyanın tanınmış tüm profesyonel boks adamları da hazır bulundu. Başkan Francisco Valcarelli, Erol Ceylan’ın on yıl içinde dünya boksuna büyük katkılar sağladığını belirterek, ‘Bu kadar kısa süre içerisinde böylesine büyük başarı göstermek gerçekten çok zordur. Erol Ceylan, çalışkan, gayretli olduğu kadar iyi de bir yöneticidir. Dünya boksuna büyük katkılar sağlamıştır ve sağlayacağına olan inancımız da sonsuzdur. İşte bu yüzden kendisini bu ödüle layık gördük’ dedi.

Erol Ceylan, ‘Bu ödülü ülkem adına alıyorum’
Türk promotörü Erol Ceylan, bu ödülü tüm Türkiye adına almaktan büyük bir gurur duyduğunu belirterek, ‘Dünya boksuna olduğu kadar ülkemizin boksuna da büyük katkılar yapmak için on yıldan beridir çalışmalarımız sürmektedir. Ülkemizde büyük bir boksör potansiyeli olduğunu gördük ve sporcularımızı dünya ringleriyle buluşturduk. Ayrıca kulübümüz EC BOXİNG, aynı zamanda güzel bir enternasyonal kulüptür. Dünyanın birçok ülkesinden başarılı sporcular kulübümüz adına canla başla mücadele vermektedir. Almanya’da en iyi promotör seçildikten sonra dünyada en iyisi seçilmek benim için büyük bir gurur kaynağıdır. Bu ödül doğru yolda olduğumuzu göstermektedir ve sadece benim değil tüm ekibim adına almış bulunuyorum. Onların da büyük gayretleri sonucu bu ödüle ulaşmış bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Sadece Almanya’da değil dünyanın dört bir yanında düzenlediğimiz organizasyonların da bu ödülü almamızdaki payı büyüktür. Beni böylesi büyük bir ödüle layık gören ve destekleyen herkese sizlerin aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum. Bu bir sonuç değil tam tersine yeni bir başlangıçtı. Bundan sonra daha fazla çalışarak, böylesi ödüllere layık olduğumuzu göstererek, daha büyük başarılara imza atmak için ödülümüz bizim motivasyon kaynağımız olacaktır’ dedi.

Vedat Alyaz, ‘Başarının sırrı dayanışma ve yardımlaşmadan geçer’
Kulüp bünyesinde ülkemizden olduğu kadar dünyanın dört bir yanından sporcuların omuz omuza mücadele verdiklerini belirten EC BOXİNG basın danışmanı Vedat Alyaz, ‘Çeşitli ulusların başarılı sporcularını çok iyi bir şekilde entegre eden Erol Ceylan, onların birlikte başarıya kilitlenmelerini çok iyi sağlıyor. İnsanları entegre etme konusunda çok başarılıdır. Bir maça çıktığımızda gözlemlediğim en önemli şeylerden birisi çeşitli uluslardan sporcuların uyum içinde, omuz omuza vererek yardımlaşıyor olmalarıdır. Bir Türk boksörün maçında, Romanyalı boksör masaj yapyor, Alman boksör dişliğini takıyor, Amerikalı boksörümüz formasını giydiriyor ve Rus boksör motive etmek için konuşuyor. Maç sırasında ringin yanına gidiyor ve takım arkadaşı için üzülüyor, başardıysa seviniyor. İşte bu bizim tüm dünyada görmek istediğimiz tablodur. Tüm dünyadan sporcular kulübümüzde dostça, kardeşçe ve omuz omuza başarı için mücadele veriyor bu da Erol Ceylan’ın büyük başarısıdır. Sonuç olarak ta şu an dünyanın en başarılı kulüplerinden birisiyiz ve gelecekte çok büyük başarılara imza atacağımızı da şimdiden görebiliyoruz’ şeklinde konuştu.
Teilen
2020-01/01-Sayı-589
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN