Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Merkez Camii yönetimini seçti

Vilsbiburg Merkez Camii Başkanı Mustafa Uçar, 112 üyenin 109 'nun Oyunu aldı ve tekrar Vilsbiburg Merkez Camii Başkanı seçildi.

Tevfik ŞENDÖL (Vilsbiburg) 
Resim galerisi için tıklayın
Vilsbiburg Frontenhausener caddesi üzerinde bulunan Merkez Camii Yönetimini seçti. Mustafa Uçar 112 üyenin 109’unu alarak tekrar başkan seçildi.

Yapılan Vilsbiburg Merkez Camii seçimine 92 üye bizzat Genel Kurula katıldı ve 20 üye vekaleten oy kullandılar. Kongreyi Merkez Camii Hocası Ramazan Cin başkanlık etti. Yazıcılık ve Koordinasyonu Mustafa Uçar yürüttü.

Vilsbiburg Merkez Camii Yönetim Kurulu seçimi açılışını Vekil İmam Ahmet Satılmış, Kur'an-ı Kerim okuyarak yaptı.

Başkan Mustafa Uçar 15 dakikalık bir konuşma yaptı. Faaliyet raporunu M. Akif Avar, Mali Raporu H.İbrahim Uçan okunduktan sonra, açık oylama ile Yönetimin ibrası gerçekleşti. 2 Kişi hariç, tüm üyeler okunan raporların ibrası için el kaldırdılar.

Güncellenen maddeler yanında, yönetim kuruluna aday olmak isteyenlere duyuru yapıldı. Aday ve Liste çıkmayınca, çok önceden duyurulduğu gibi, Mustafa Uçar 23 kişilik Ana Liste ve 4 Yedekle Yönetim kuruluna adaylığını açıkladı ve ardından oylamaya geçildi .Mustafa Uçar’a 5 şahsi oy, 104 de Listesine oy çıktı.

Vilsbiburg Merkez camii gelecek 5 yılın yönetimi ve denetleme kurulu, Kadın ve Gençlik kolları şu şekilde oluşturdu. Başkan Mustafa Uçar, 1’inci Yardımcı İbrahim Uçan, 2’inci Yardımcı Mehmet Yiğit, 3’üncü Yardımcı Mehmet Taner, Sekreter Abdulkadir Taner, Muhasip İsrafil Uçan, Kültür Başkanı Murat Yener, Aile Birliği Başkanı Mehmet Akif AVAR, İnşaat Başkanı Remzi Kaya, Dernek Sözcüsü Enes Uçan, Eğitim Başkanı Ahmet Satılmış, Medya ve Entegrasyon Burak Uçar, Spor Başkanı İlker Türkçan, Gençlik Kolları Başkanı Sefa Uçan, Başkan Yardımcısı Yasin Kaya, Sekreter Kadir Güven, Muhasip Burak Türkçan, Çevre Başkanı Halil Çağlayan, Kadın kolları Başkanı Bircan Taner, Yardımcısı Gülay Yeşil, Sekreter Zahide Uçan, Muhasip Hatice Nihal Kaptanoğlu Teknik heyet: Sadık Arslan, Abdulkerim Baran, Denetleme/Kasa Kurulu: Kemal Taner, Alim Uçan, Dursun Altuntaş, Nazmi Uçan’dan oluşmaktadır.
Teilen
2020-01/01-Sayı-589
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN