Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 595 - 02.07. - 30.07.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Antrenör Başer, gözünü çifte dünya şampiyonluğuna dikti

Bülent Başer’in boksörü çifte dünya şampiyonluğuna çıkıyor. İki maçta üç altın kemer birden ortaya konacak.

Merhaba (Hamburg) 
EC BOXİNG’in baş antrenörü ve Türk profesyonel boks tarihinin ilk antrenörü olma özelliğini taşıyan Bülent Başer, önümüzdeki cumartesi gecesi üç altın kemer için iki boksörünü ringe sürecek. 16 Kasım Cumartesi akşamı düzenlenecek olan boks galasında iki dünya şampiyonluğu için kemer birleştirme maçına çıkılacak. Dünyanın gözünün kulağının pür dikkat buradan çıkacak sonuçta olacağı bu karşılaşmada kazanan taraf iki ayrı federasyonda dünya şampiyonluk kemerlerinin sahibi olacak. Türk kulübü EC BOXİNG boksörlerinden yarı ağırsıklet IBO dünya şampiyonu Sven Fronling, Almanların şampiyonu Dominic Bösel’e karşı WBA ve IBO dünya şampiyonluk kemerlerini kazanmak için yumruk sallayacak. Aynı gece yine EC BOXİNG boksörlerinden ve dünyanın en iyi antrenörleri arasında yer alan Bülent Başer’in çalıştırdığı ağır sıklet Erik Pfeifer’de Adnan Redzovic’e karşı Avrupa şampiyonluk maçına çıkacak.

Bülent Başer, ‘Bu maçları kazanacağız’
Dünyanın en başarılı antrenörleri arasında yer alan Bülent Başer, karşılaşmalara çok iyi hazırlandıklarını belirterek, ‘Aylardan beridir bu karşılaşmalara hazırlanıyoruz. Şu an için dünyanın zirvesinde yer alan 22 şampiyon boksör çalıştırıyorum. Amerika ve Avustralya’da yapmış olduğumuz maçlar bize biraz zaman kaybettirdi. Malum gidiş-dönüş mesafesinin uzun olması, oranın saatlerine adapte olabilmek için erken gitme zorunluluğu derken boksörlerimden bir süre uzak kaldım ancak durumu toparladık, son bir aydır gece gündüz birlikte çalışıyoruz ve tam forma girdik. Şayet Sven, bu karşılaşmayı kazanırsa iki dalda dünya şampiyonluk kemerini kazanacak ki, bu da bizim için çok büyük bir başarıdır. Tabi Erik Pfeifer’da Avrupa şampiyonu olursa ilerleyen dönemlerde dünya şampiyonlarıyla kafa kafaya çarpışma şansını elde etmiş olacağız’ dedi.

Erol Ceylan, ‘Dünya devleri arasındayız’
EC BOXİNG spor kulübü yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, kulüp bünyesinde dünya devlerinin yer aldığını belirterek, ‘Yeni transferler ile de kulübümüzü güçlendirmeye devam ediyoruz. Yıllardan beri verdiğimiz emeklerin ürünlerini almaya başladık. Şu an kulübümüz bünyesindeki iki dünya şampiyonluk kemerini üçlemek için var gücümüzle çalışmalarımız devam ediyor. Bunun yanı sıra Türk gençlerimizi de transfer ederek dünyanın zirvesine çıkışlarına destek vermeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Erkan Teper ve Alpay Yaman ile Emre Çukur’u da kulübümüzün renklerine bağlayarak, Ali Eren Demirezen, Fatih Keleş, Hüseyin Cinkara ve diğer başarılı boksörlerimizle birlikte dünyanın zirvesine çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz’ dedi. EC BOXİNG basın danışmanı Vedat Alyaz, karşılaşmalar dünya medyasından büyük ilgi olduğunu vurgulayarak, ‘Amerika, Almanya ve tüm dünya medyasının naklen yıyınlayacağı bu karşılaşmalarda, şanlı bayrağımızı ‘özellikle içinden geçtiğimiz bu zor günlerde’ dalgalandırmak bizim için büyük bir gurur kaynağı olacaktır’ şeklinde konuştu.
Teilen
2019-12/01-Sayı-588
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN