Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Gençlerle “Camiler Arası Gençlik Futbol Turnuvası”

Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Köln Eyalet Bölge Birliği tarafından...

Merhaba (Köln) 
Resim galerisi için tıklayın
Köln bölgesi cami derneklerinden 18-25 yaş grubu gençlerden oluşan turnuvanın yarı finaline 40 futbol takımının iştirak etti. Yapılan yarı final müsabakaları sonunda turnuvanın finaline bölge birinci ve ikincileri olmak üzere 7 cami derneğinin futbol takımı katıldı. DİTİB Basın Merkezinden yapılan açıklamayı aşağıda veriyoruz:

Köln-Porz DİTİB Mevlana Camii Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştilen “Camiler Arası Gençlik Futbol Turnuvası” Troisdorf halı sahasında yapıldı.

DİTİB Genel Başkan Vekili İrfan Saral‘ın başlama vuruşu ile Bergheim, Hückelhoven, Elsdorf, Köln, Köningswinter, Lülsdorf ve Porz cami dernekleri futbol takımları arasında final müsabakası başladı. Heyacanlı ve çekişmeli geçen turnuva sonunda; Köln-Porz DİTİB Mevlana Camii birinciliği, ATİB Camii ikinciliği ve Bergheim DİTİB Camii üçüncülüğü elde etti.

Yoğun katılımın olduğu turnuva sonunda dereceye giren ilk üç takıma kupaları; DİTİB Genel Başkan Vekili İrfan Saral, Chorweiler DİTİB Camii Din Görevlisi Mehmet Korkut, Köln-Porz DİTİB Mevlana Camii Din Görevlisi Yasın Çalışkan ve Hückelhoven DİTİB Merkez Camii Dernek Başkanı Adem Onur tarafından verildi. Gençler arasında sevgi ve muhabbete vesile olması temennisinde bulunan Genel Başkan Vekili İrfan Saral, turnuvaya katılan takımların genç oyuncularını tebrik ederek, dosthane bir futbol müsabakası ortaya koydukları için teşekkür etti.
Teilen
2019-12/01-Sayı-588
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN