Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 595 - 02.07. - 30.07.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

MBF Transporte & Vermietung

Nakliyat ve Lojistik alanında bölgemizin hızla büyüyen nakliyat şirketlerinden olan MBF, araç filosonu yenileyerek genişletti.

Merhaba (Neu-Ulm) 
Resim galerisi için tıklayın
10 yıldır Neu-Ulm'a bağlı Burlafingen'de bulunan MBF Transporte & Vermietung firmasının kurucusu Hayati Yıldırım 25 yılldır nakliyat alanında hizmet veriyor. Şirketin genel müdürü Gülsüm Yıldırım ve Hayati Yıldırım'ın en büyük destekçisi oğulları Fatih Yıldırım. Yine yakında evlenecek olan Fatih Yıldırım'ın nişanlısı Aylin Dadi de şirkette önemli görevlerle hizmet veriyor. Hayati Yıldırım oğlu Fatih Yıldırım'ı genel müdürlüğe hazırladıklarını belirterek "Bunun için pratik ve teorik desteği hem şirketimzi içinde hem de dışında sağlamaya çalışıyoruz" dedi. 21 yaşındaki Fatih Yıldırım, oto tamirciliği mesleğini bitirdikten sonra, nakliyat şirketlerinde staj yaptı.

"MBF demek, yükümlülük demektir" diyen Hayati Yıldırım, filolarını yenilemekten dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek "Bunu ailem ve çalışanlarımızla ele vererek, özveriyle çalışarak başardık" dedi. MBF'in 30 civarında çalışanı var.

Filosu yenilenen firmanın şu anda hizmet veren 12 adet 12 tonluk kamyon, 4 adet 7,5 tonluk kamyon ve 4 adet de transporter mevcut. Dünya çapında nakliyat lisansı bulunan şirketin, sadece bölgemizde değil, tüm Almanya, Avrupa ve dünyanın her yerine hizmet verebilecek kapasitesi meccut. Şirket, yerinde alma, depolama, yerine ulaştırma gibi, taşınacak yükün A-Z'ye hizmetini gerçekleştiriyor.

Büyük şirketlerin de terciği
MBF Transporte & Vermietung firması, bölgedeki büyük şirketlerin de tercihleri arasında yer alıyor. Merkezi Ulm Donautal'da bulunan dünyanın en ünlü nakliyat şirketlerinden olan Noerpel de MBF'i tercih ediyor. Noerpel şirketinin 2000'in üzerinde çalışanı ve çok sayıda aracı olmasına rağmen, müşteri memnuniyeti nedeniyle, aksaksız hizmet vermek amacıyla MBF ile de çalışıyor. Nakliyat şirketi Noerpel'in Almanya ve İsviçre'de 16 noktada şubesi bulunuyor.

MBF ile çalışan başka şirketler de mevcut.

25 yıldır bu alanda hizmet veren tecrübeli iş insanı Hayati Yıldırım'ın birçok şirketten ve kurumdan aldığı teşekkür belgesi, başarı sertifikası ve diplaması mevcut.

Öncelik, dakik ve kaliteli hizmet
MBF firmasının genel Müdürü Gülsüm Yıldırım "Önceliğimiz dakik ve kaliteli hizmet" diyerek, özel ve ticari tüm müşterilerinin güvenini kazanarak, bulundukları aşamaya geldiklerini belirtti.

"Müşterilerimize lojistik çözümlerinin lider tedarikçisi olmak için çalışıyoruz. Kalite yönetimini sürekli iyileştirmek ve uygulamak için çalışıyoruz" diyen Yıldırım, bu çalışma tarzlarını, yeni filolarıyla da genişlettiklerini söyledi.

MBF, teknolojiyi yakından takip ediyor
Yükünüzü belirtilen adrese minimum sürede teslim ederek sizlere güvenli ve sorunsuz bir hizmet sağlayan MBF Transporte & vermietung Almanya nakliyat hizmeti konusunda öncü olma yolunda hızla ilerliyor.

Müşterilerle uzun vadeli ilişkiler kurarak sürekli hizmet sağlayan firma, sizlere kusursuz nakliyat sağlıyor. Teknolojiye uyum sağlayarak gelişmiş, tam donanımlı modern araç filosuna sahip olan firma, taşınacak malın özelliğine göre en uygun aracı seçerek taşımacılık hizmeti veriyor.

Nakliyat esnasında oluşabilecek zararlara karşı malınızı teminat altına almak amacıyla sigortası yapılmaktadır. Parça grupaj ve parsiyel nakliyat yapan firma sizlere sorun yaşanmadan nakliyat hizmeti sunuyor. Yani isterseniz yükünüzü tek tek, yani belli miktarda, isterseniz bir bütün olarak MBF'ye teslim edebilirsiniz.

Dr.-Carl-Schwenk-Strasse 26, Gewerbegebiet Burlafingen Nord, 89233 Neu-Ulm adresinde bulunan MBF sürekli şöfer aramakta. Başvuru için: Telefon 0731 97745882, Mobil 0176 / 70 20 51 81, emal: g.yildirim@mbf-transporte.de • www.mbf-transporte.de
Teilen
2019-12/01-Sayı-588
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN