Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 590 - 30.01. - 27.02.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2019/20
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

EC Boxing’in dev transferi Alpay Yaman

Genç yetenek Alpay Yaman, EC BOXİNG ile anlaştı

Merhaba (Hamburg) 
Resim galerisi için tıklayın
Başarılı boks promotörü Erol Ceylan, genç yeteneklerimize destek vereceklerini vurgulayarak, ‘Bilindiği gibi ülkemizde profesyonel boks yok ancak çok iyi profesyonel boksörlerimiz var ve biz bu eksiği kapatarak, ülkemizin profesyonel boks dünyasındaki eksikliğini tamamlayarak, ringlerde kendisini sergilemesini sağlıyoruz. Her şeyi devletten beklemiyoruz ve biz de elimizden geleni yaparak ülkemize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ülkemizin Profesyonel boksta layık olduğu yeri alması için çaba sarf ediyoruz. Aynı zamanda profesyonel boksörlerimize sahip çıkarak, onları dünya arenasında zirveye taşıyoruz’ dedi. Dört kez üst üste Almanya’nın en iyi promotörü seçilen Erol Ceylan, bu transfer ile kulüplerinin daha da güçlendiğini vurguladı.

Alper Yaman, ‘Hayallerime bir adım daha yaklaştım’
14 yaşından beri dövüş sporlarıyla uğraştığını belirten 26 yaşındaki boksörümüz Alpay Yaman, EC BOXİNG gibi dünya devi bir boks kulübünün forması altında ringe çıkmanın kendisi için büyük bir gurur kaynağı olduğunu vurgulayan boksörümüz, ‘Erol Ceylan’da dünya çapında büyük bir promotör. Büyük hedeflerimi kendisiyle gerçekleştirebileceğimi düşünerek hiç düşünmeden sözleşmeyi imzaladım. Aynı zamanda dünyanın en iyi antrenörlerinden Bülent Başer, ile birlikte hazırlanacağım maçlarıma. İlk karşılaşmamı da 30 Kasım’da Krefeld kentinde yer alan dev spor salonu Yayla Arena’da gerçekleştireceğim. Dünyanın dev federasyonlarından IBO (Uluslar Arası Boks Organizasyonu’nun) Kıtalar Arası Kemeri için mücadele vereceğim. Aynı zamanda ana sponsorum olan Yayla, yıllardan beri beni destekleyerek bugünlere gelmemde büyük rol oynadı. Spora ve sporcuya büyük destek veren Yayla’ya sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Hedefim dünya şampiyonu olarak, hem ülkeme, hem aileme ve hem de kulübüme büyük bir gurur yaşatmaktır’ şeklinde konuştu.

Bülent Başer, ‘Boks dünyasında yeni bir yıldız doğuyor’
Kulübün antrenörü Bülent Başer, sporcusunun hırslı bir kişiliğe sahip olduğunu vurgulayarak, ‘Tekniği, taktiği ve kondisyonu iyi bir sporcu. Tabi bizim elimizde bunları daha da geliştirerek, dünya standartlarına ulaştıracağız. Kendisine olan güvenimiz tamdır. Disiplin ve çalışmayı elden bırakmadığı takdirde ilerleyen yıllarda dünyanın zirvesine ulaşacağımızı düşünüyorum’ dedi. EC BOXİNG spor kulübü basın danışmanı Vedat Alyaz, Türk boksuna taze bir kan geldiğini belirterek, ‘Alpay Yaman, bugüne kadar yapmış olduğu dokuz maçın hepsini kazanırken, bunlardan beşini nakavtla sonlandırmış olan başarılı bir sporcu. Hafif Ağır Sıklette mücadele veren sporcumuz, aynı zamanda Kick-boksta da Avrupa ve Almanya Şampiyonlukları yaşamış olan bir gencimiz. Yine boks dalında Almanya şampiyonluğuna ulaşmış olan ve gelecek vadeden sporcularımızdan birisidir’ dedi.
Teilen
2019-11/01-Sayı-587
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN