Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 586 - 02.10. - 07.11.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

ASTROLOJİ

TERAZİ (24 Eylül-22 Ekim)

 
KOÇ (21 Mart-20 Nisan)
Biraz daha sakin ve tedbirli davranmanız gerekiyor. Hemen karar vermeyin. Söylenenleri doğru anlayın. Tüm sorunları çözebileceğiniz planlar yapıp kararlar alabileceğiz son derece şanslı bir dönem.

BOĞA (21 Nisan-21 Mayıs)
Boş hayallerle oyalanarak zaman kaybetmemelisiniz. Diğer yandan her zamanki uyumunuzu yakalamakta zorlanmayabilir ve ilişkilerinizi sağlıklı bir biçimde sürdürmeyi başarabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs-21 Haziran)
Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşebilir, uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Alacağınız bir haber yüzünden huzursuzluk duymanız mümkün.

YENGEÇ (22 Haziran-23 Temmuz)
Bugünlerde karşılaşacağınız olağan sorunların üstünde durmamalı ve arkadaşlarınıza karşı agresif tavırlar sergilememeye dikkat etmelisiniz. Olaylara çeşitli açılardan bakabilir, fırsatları görebilirsiniz.

ASLAN (24 Temmuz-23 Ağustos)
Bugünlerde kendinizi disiplin altına alırken veya çalışmaya yönelirken bazı engeller çıkabilir. Son derece farklı ve yoğun bir dönem geçirecek, elinize geçen fırsatları değerlendirmeye çalışacaksınız.

BAŞAK (24 Ağustos-23 Eylül)
Sorunları çözebileceğiniz planlar yapıp kararlar alabileceğiz son derece şanslı bir dönem. Parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzdan haber alabilirsiniz.

TERAZİ (24 Eylül-22 Ekim)
Bugünlerde birden fazla konuyla ilgilenmeniz gerekebilir. İçinizden yükselen istekler giderek artıyor. Sabırsız telaşlı ve büyük istekler içine girebilirsiniz. Aceleyle aldığınız kararları değiştirmeniz gerekebilir.

AKREP (23 Ekim-22 Kasım)
İsteklerinizin artması sonucunda gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Bu da sinirli olmanıza yol açabilir. Sizden yaşça büyük birisiyle tartışabilirsiniz.

YAY (23 Kasım-22 Aralık)
Okuyorsanız eğitim durumunuz ve işlerinizdeki pürüzlerle ilgili olarak endişelenmeyi bir yana bırakmalısınız. Yükselen olumlu duygularınızdan yararlanarak bu tür tedirginliklerden kurtulmanız daha kolay olabilir.

OĞLAK (23 Aralık-20 Ocak)
Aceleyle aldığınız kararları değiştirmeniz gerekebilir. Sıradışı kişilerle görüşmekten zevk alacaksınız. Zihninizin gayet berrak olduğunu düşünmek ve çalışmak için çok uygun bir zaman.

KOVA (21 Ocak-19 Şubat)
Sinirlerinize hakim olun. İsteklerinizi gerçekleştirmek için daha makul ve sakin olmanız gerekiyor. Dostlarınızın ve yakınlarınızın desteğini alabilir, başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz.

BALIK (20 Şubat-20 Mart)
Gereksiz tartışmalara girmeyin. Çalışmalarınızı giderek hızlandırabilirsiniz. Olaylara çeşitli açılardan bakabilir, fırsatları görebilirsiniz. Olumlu gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.
Teilen
2019-10/01-Sayı-586
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN