Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 599 - 05.11. - 03.12.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Boks dünyası düğün töreninde buluştu

Dünya şampiyonları İstanbul’daki düğünde buluştu.

Merhaba (İstanbul) 
Resim galerisi için tıklayın
Dünya devleri İstanbul’daki muhşetem düğünde töreninde bir araya geldi. Son yıllarda profesyonel boks dünyasında büyük bir çıkış yaparak tüm uluslararası ödülleri toplayan EC BOXİNG’in yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan’ın kızı Asena Ceylan, İstanbul’da dünya evine girdi. Muhteşem düğün törenine sekiz dünya şampiyonu ve çok sayıda ödüllü spor, iş ve sanat dünyasından başarılı isimler katıldı.

Boks dünyasının dev promotörlerinden Erol ve eşi eski manken, şimdi ise moda tasırımcısı Alixandra Ceylan’ın kızı Asena Ceylan ve Ali Bulut, muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

Serdar Ortaç’ın şarkılarıyla coşan genç çiftler, Oktay Kaynarca, ve Christina Mitrovic (Pink TV’nin sahibinin kızının) nikah şahitliği eşliğinde nikah cüzdanlarını imzalayarak, Tarık Sözer’in orkestrası eşliğinde eğlendiler.

Törene EC BOXİNG boksörlerinden, Profesyonel bokstaki ilk ve tek dünya şampiyonumuz Fırat Arslan, Olimpiyat boksörümüz ve Avrup şampiyonumuz Ali Eren Demirezen, dünya şampiyonları Igor Michalkin, Sebastion Formella, Avrupa Şampiyonu Jak Pascali ve Nikola Milacic ile boks adamı Peter Harnatas’ın yanı sıra dünya ağır sıklet boks şampiyonu (Manuel) Mahmoud Charr, yine dünya şampiyonlarından Levent Çukur, Cengiz Koç, Adem Kılıççı, Goran Gogic ve çok sayıda başarılı isim katıldı. Türk profesyonel boks tarihinin ilk antrenörü Bülent Başer ve başarılı boks yazarı Vedat Alyaz, İHA Spor Müdürü Mustafa Karagöl, Hürriyet Avrupa Editörlerinden Göksel Divarcı’da genç çiftleri yalnız bırakmadı. Moda tasarımcıları Raşit Bağzıbağlı ile İgor Tandovic, sanatçı Öykü Gürmen, iş dünyasından Mehmet Ünlü, Eski Galatasaraylı futbolcu Sasa İlic ve futbolcu Danko Lazovic’te törende yer alan başarılı isimlerden bazılarıydı.

"Kızımın hayaliydi bu"
Dünyanın en iyi promotörleri arasında yer alan Erol Ceylan, kızının rüyalarını gerçekleştirdiğini belirterk, ‘Biz normalde Avrupa’da yaşğıyoruz, ancak düğünü Türkiye’ye ait olduğumuzu göstermek için ülkemizde yapmayı tercih ettim. İşimiz, evimiz ve geleceğimizi Türkiye’de gördüğümüz için burada yaptık. Dünyada en sevdiğim insanlardan birisi olan kızımın hayalleriydi ülkemizde düğün yapmak. Kızım küçüklüğünden beri Türk düğünlerine gider ve ben böyle evlenmek istiyorum derdi ve ben de onun ruyalarını gerçekleştirmek için ülkemizi seçtim’ şeklinde konuştu.
Teilen
2019-10/01-Sayı-586
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN