Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 594 - 22.05. - 02.07.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2019/20
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Kangal'da diş hekimleri kadrosunda artış

Ulm ve çevresinin yakından tanıdığı başarılı Diş Hekimi Mustafa Kangal, 9 yıl önce açtığı muayenehanesinde...

Merhaba (Ulm)  
Resim galerisi için tıklayın
9 yıl önce Businesspark I, (Eingang West) Einsteinstr. 59, Ulm adresinde muayenehanesini açan ve o günden bu yana diş sağlığı konusunda tam teşekküllü hizmet sunan, alanında uzman Diş Hekimi Mustafa Kangal, tecrübeli ekibiyle başarıyı yakaladığını söyledi.

16 Ekim 2010’da düzenlenen Açık Kapı günüyle, muayenehanesini ziyaretçilerine tanıttığını ifade eden Kangal; lazer tedavisi, köprü, kron, protez, periodontoloji, kanal tedavisi, çocuk ağız ve diş sağlığı, hypnos, diş beyazlatma, dişeti hastalıkları, implant, kompozit dolgu, porselen dolgu, estetik diş hekimliği alanlarında hizmet vermeye devam ettiklerinin altını çizdi.

Başta diş doktoru yardımcısı eşi Alev Kangal olmak üzere, tüm çalışma arkadaşlarıyla birlikte başarılı bir ekip oluşturduklarını kaydeden Doktor Kangal, 20 yıllık tecrübesiyle tecrübeli Diş Teknik Labaratuvarıyla işbirliği içinde olduklarını, Alman kalitesinde İmplant diş tedavileri yapmalarını diş hastaları vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılandığını sözlerine ekledi.

İki yeni doktor
Önümüzdeki ekim ayında 9 yılı geri bırakıp, 10. yıla girecek olan Zahnarztpraxis Kangal'da bu yılın başından beri Suriyeli Diş Doktoru Nour Rastanawi ve yine geçtiğimiz ağustos ayından beri de Diş Doktoru Alperen Kaşkaya da hizmet veriyor. Dr. Kaşkaya, Marmara Üvüversitesi Tıp Fakültesi mezunu ve 3 yıl İstanbul'da çalıştıktan sonra, şimdi Diş Sağlığı Muayenehanesi Kangal'da hizmet veriyor.

Diş Hekimi Mustafa Kangal "Muayenehanemize gösterilen yoğun ilgi nedeniyle, hem doktor hem de doktor yardımcıları sayımızı çoğalttık" diyerek, kendilerine gösterilen güvene layık olmaya çalıştıklarını ve hastalarına iyi hizmeti vermeye devam ettiklerini belirtti. Doktor ve yardımcıların artmasıyla birlikte, hastalar bekletilmiyor.

Diş implantı
Kangal; diş implantının, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve uygun malzemeden (Titan) yapılan yapay diş kökü olduğunu belirterek, geleneksel kaplama, köprü ve damak protezlerine göre çok daha güvenli ve fonksiyonel bir alternatif tedavi şekli olduğunu kaydetti. “İmplant diş ve tüm uygulamaların ön çalışmalarını ve tedavilerini burada kendi kliniğimizde gerçekleştiriyoruz. Yani bizim muayenehanemizin dışında bir yere göndermiyoruz” diyen Kangal, birlikte çalıştıkları tecrübeli Diş Teknik Labaratuvarının, siparişlerini en ince ayrıntısına kadar, titiz bir şekilde hazırladıklarını belirtti.

Tek seansta diş hekimliği: CEREC tekniği
Muayenehanesinde CEREC tekniğini de kullanan ve bunun için en son model, modern aletleri muayenehanesinde bulunduran Diş hekimi Kangal, “CEREC tekniği; tüm seramik dolgular, kuronlar ve venerler için sadece bir randevuda gerçekleştirilen bilgisayar destekli bir uygulamadır. Tek seansta diş hekimliği denebilecek CEREC tekniği, tek bir randevuda hastaya özel, tamamen seramik restorasyonlara yönelik bir CAD/CAM sistemidir. CEREC sayesinde, hastalarımız için istenilen sonuçlara hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabiliyoruz” dedi.

Diğer bir yenilik ise; Zahnarztpraxis Kangal DVT 3D-Röntgen (3 Boyutlu) cihaz da, kısa bir süre önce, varolan diğer modern cihazlarla birlikte muayenehanede yerini aldı.

Hasta portföyünü sadece Türk hastaların oluşturmadığını işaret eden Kangal, “Türk, Alman ve diğer milletlerden olan hastalarımıza bize gösterdikleri güvenden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Randevu için 0731-96911686 numaralı telefonu arayabilir, ayrıntılı bilgi için de www.zp-kangal.de adlı web sitesini tıklayabilirsiniz.
Teilen
2019-10/01-Sayı-586
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN