Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 594 - 22.05. - 02.07.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2019/20
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Merhaba Sağlık Özel ilavesi

Gazeteniz Merhaba'nın özel sayı yelpazesi büyük ilgi görüyor. Bundan sonra da farklı özel sayılarla da karşınızda olacağız. Bu sayıda "Sağlık Özel" çıkarken, aralık ayında ise "2019'a Bakış" özel ilavemiz çıkacak.

 
Merhaba SAĞLIK Özel bölümümüz, tam 12 sayfa olarak orta sayfada yer alıyor. Ayrıca, ana gazetemizden bağımsız ilave olarak da binlerce adet basıldı.

Gazeteniz Merhaba özel sayı yelpazesini genişletmeye devam ediyor, bundan sonra farklı özel sayılarla da karşınızda olacak. Okurlarımız tarafından büyük ilgiyle takip edilen gazetemiz Merhaba, özel sayılarıyla da büyük ilgi görmeye devam ediyor. Spor, Sağlık, Magazin, Göç, İş Dünyası ve diğer alanlarda, konunun önemine göre, bazen yılda bir kez, bazen de iki kez karşınızda olacağız. İş Rehberleri Nerede ve Tatil özel sayılarımız da yıllarca olduğu gibi, yine haziran-temmuz aylarında çıkmaya devam edecek. Takvimler de aralık ayında çıkacak. Merhaba Özel Sayı, Özel Ek ve Özel Bölümler olarak duyurduğu konularda hazırlıklarını yeni yeniliklerle sürdürmeye devam edecek. Bu konuda da eleştiri ve önerilerinizi bekliyoruz.

Evet, söz verdiğimiz gibi; sizler için, yılda toplamda en az 8-9 özel sayı çıkarmayı planlandık ve bu sözümzü yerine getirmenein mutluluğunu yaşıyoruz.
Teilen
2019-10/01-Sayı-586
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN