Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 599 - 05.11. - 03.12.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

DİTİB Center’da yeni dükkanlar açıldı

Köln Diyanet İşleri Türk İslam Birliği Merkez Camii ve Kültür Kompleksi bünyesinde bulunan...

Merhaba (Köln) 
Resim galerisi için tıklayın
3 Ekim 2017 tarihinde Köln Büyükşehir Belediye Başkanı Henriette Reker tarafından açılışı gerçekleştirilen DİTİB Alışveriş Merkezi'nde beş farklı alanda yeni dükkan hizmete girdi. DİTİB Basın Bürosu'ndan yapılan açıklamayı aşağıda veriyoruz:

Köln’de cazibe merkezi haline gelen DİTİB Alışveriş Merkezi'nde; D&B Trade Group’un Net markasıyla başta helal standartlarına uygun olarak üretiminin ve satışının yapılacağı NET Et satış reyonu ile paket turlar, uçak biletleri, alternatif tatil, gezi organizasyonları, sağlık turizmi, hac ve umre hizmeti verecek NET Turizm ofisinin yanında, çeyizlik ve ev tekstil ürünlerinin satışının yapıldığı SoftHome mağzası, Türk mutfağının damak tadını yansıtan lokanta, kahve ve Türk çayının ikram edileceği çay ocağının resmi açılışı yapıldı.

Hizmete giren dükkanların açılışı için DİTİB Alışveriş Merkezi'nde bir tören düzenlendi. Açılışa Köln Başkonsolosu Barış Ceyhun Erciyes, DİTİB Genel Başkanı Kazım Türkmen, Köln Dini Danışma Kurulu Başkanı Dr. Muharrem Kuzey, Genel Sekreter Abdurrahman Atasoy ve Sosyal Dayanışma Merkezi Başkanı Ali Özdemir’in yanı sıra çok sayıda cemaat katıldı.

Açılış kurdelesini birlikte kesen Köln Başkonsolosu Barış Ceyhun Erciyes ve DİTİB Genel Başkanı Kazım Türkmen, yeni açılan işletmelerin, işletme sahiplerine ve alışveriş merkezine hayırlı olmasını temennisinde bulundular.

Açılış sonrası dükkanlara hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

Ayrıca cazibe merkezi haline gelen DİTİB Alışveriş Merkezi'nde çok geniş yelpazede ürünlerle hizmet veren modern bir kitabevi ile hediyelik eşya ve diğer dükkanlarla müşterilerine hizmet sunuyor.
Teilen
2019-10/01-Sayı-586
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN