Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Dünya devi Türkiye’de boks galası düzenliyor

Merhaba (Hamburg) 
Resim galerisi için tıklayın
Son üç yılda üst üste Almanya’nın en iyi boks kulübü seçilerek, büyük bir başarıya imza atan EC BOXİNG, Türkiye’de dev bir boks galası düzenlemeye hazırlanırken, İstanbul’da ofis açmak için gün sayıyor. 25 Ekim Cuma gecesi İstanbul’un dev salonlarından Volkswagen Arena’da dünya çapında bir boks galası gerçekleştirecek olan EC BOXİNG, aynı zamanda dünyanın dev isimlerini de ülkemize getirecek. Kulübün yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, hazırlıkların sürdüğünü belirterek, ‘Hedefimiz ülkemizi dünyaya açmaktır. Profesoynel boksta yetiştirip, destekleyeceğimiz gençlerimizin dünya ringlerinde madalyalara ulaşmalarını sağlamak için büyük atılım içerisine girdik. Bu doğrultuda dünyadaki tüm kontaklarımızı kullanıyoruz. İstanbul’daki bu galaya dünya boksunun kalbinin attığı Amerika, Almanya ve İngiltere gibi ülkelerden dev isimleri getireceğiz. Bu sayede ülkemizin boks dünyasında dikkat çekmesini sağlayarak, dünya sahnesindeki prestijini arttırıp, boksörlerimizin başarılara ulaşmasını sağlayacağız. Bu doğrultuda geceye anonsör olarak dünyanın bir numarası olan Amerikalı Jimmy Lenon Jr’yi getiriyoruz. Bunun dışındaki dünyaca ünlü isimler ile de görüşmelerimiz devam ediyor ilerleyen günlerde bunları da açıklayacağız’ şeklinde konuştu.

Fatih Keleş, Emre Çukur ve Deniz İlbay sahne alacak
Üç yıl üst üste Almanya’nın en iyi promotörü seçilen Erol Ceylan, devleri ringe çıkaracağını vurgulayarak, ‘Türk profesyonel boksunun dünyadaki en iyi isimleri olarak bilinen ve gelecekte dünya şampiyonu olma kapasitesine sahip olan boksörlerimizden Avrupa Şampiyonu ve Olimpiyat boksörümüz Fatih Keleş, yine yenilgisiz boksörümüz Emre Çukur ve Deniz İlbay’da gecede eldiven giyecek olan boksörlerimiz arasında yer alacak. Türk boksunun dünya zirvesine çıkmış olan iki ismi kıran kırana bir mücadele verecek. Olimpiyat boksörümüz 67 kilo Veltersıkletteki Fatih Keleş, (11 maç, 1 mağlubiyet) boksörümüz Deniz İlbay, (21 maç iki mağlubiyet) ile dünya şampiyonluk eleme maçına çıkıyor. Bu karşılaşmayı kazanan, geçtiğimiz günlerde EC BOXİNG forması ile ringe çıkarak, Almanya’da dünya şampiyonu olan Sebastian Formella’ya karşı dünya şampiyonluk maçı yapmaya hak kazanacak. Bunun yanı sıra süper ortasıkletteki Avrupa Şampiyonumuz (14 maçın hepsini kazanmış olan) yenilgisiz boksörümüz Emre Çukur, beş maçta tek yenilgisi bulunan Jack Pascali’ye karşı yumruk sallayacak. Ayrıca tüm bu karşılaşmaların yanı sıra çok sayıda maç için görüşmeler devam ediyor. Avrupa şampiyonumuz ve olimpiyat sporcumuz Ali Eren Demirezen için de görüşmelerimiz sürüyor’ dedi.


Almanya’da 50’ye yakın gala yaptık EC BOXİNG basın danışmanı Vedat Alyaz, bugüne kadar dünya boksunun kalbinin attığı ülkeler olan Amerika, İngiltere, Avustralya ve Almanya’da dev organizasyonlara imza attıklarını vurgulayarak, ‘Sadece Almanya’da yaptığımız organizasyon sayısı elliye yaklaştı. Kulübümüz bünyesinde üç dünya şampiyonluk kemerinin yanı sıra sayısız Avrupa, Kıtalar Arası ve diğer kemerler yer almaktadır’ dedi. Kulübün baş antrenörü Bülent Başer, yetiştirdikleri boksörlerin meyvelerini almaya başladıklarını belirterek, ‘On yıldan beridir yetiştirdiğimiz boksörlerimiz artık dünya sahnesinin zirvesinde baş rolü oynamaya başlamışlardır. Büyük bir sabır ile bu gençleri adeta bir çiçeğe yetiştirirken gösterilen hassasiyet ile yetiştirdik, artık dünya bizi konuşmaya başlayacaktır. Önümüzdeki yıllarda boksörlerimiz ile Tüm Türkiye gurur duyacaktır. Karşılaşmalar tüm düya kanallarının yanı sıra DMAX Türkiye tarafından da naklen yayınlanacaktır’ şeklinde konuştu.
Teilen
2019-09/01-Sayı-585
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN