Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Ankaragücü boks takımı kuruluyor

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Orhan, Tarafından kurulan ‘Ankaragücü Boks Takımı’ için dünyanın en iyi antrenörleri arasında yer alan Bülent Başer’den profesyonel destek alındı.

Merhaba (Ankara) 
Türk profesyonel boks tarihinin ilk antrenörü Bülent Başer, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şükrü Orhan’ı makamında ziyaret ederek, hem yeni görevini kutladı, hem de kurulması planlanan boks kulübü hakkında görüş alış verişinde bulundu. Dünyanın en iyi antrenörleri arasında yer alan ve şu an Almanya’nın en iyi boks kulübü olan EC BOXİNG’de çalışmalarını sürdüren Bülent Başer, Türkiye’de iyi bir boks potansiyeli olduğunu vurgulayarak, ‘Eski milli boksörümüz ve şu an antrenörlük yapan Mustafa Karagöllü ile birlikte bu oluşuma katkı vermeyi planladık. Sayın başkan Şükrü Orhan’da bizim bilgi ve tecrübelerimizden faydalanmak istedi. Yirmi yılı aşkın bir süredir dünya ringlerinde edindiğim bilgi ve tecrübeler ışığında kendilerine yardımcı olmaya çalışacağım. Böyle bir kulübün ülkemizin dövüş sporlarındaki başarılarına büyük katkılar sağlayacağını düşünüyorum’ dedi.

Şükrü Orhan: Hedefimiz ülkemize başarılar getirmektir
Eski Mamak Belediye Başkan Yardımcısı ve şu an aktif olarak Sivil Savunma Müdürü olan Mustafa Orhan’ın oğlu Şükrü Orhan, hedeflerinin ülkemizin başarısına katkı sağlamak olduğunu vurgulayarak, ‘Ülkemizde çok sayıda yetenekli genç var bunlara imkanlar vererek başarılarını arttırarak, ülkemizin dünya ringlerinde tanıtımını sağlamak amacıyla bir boks kulübü kurmaya karar verdik. Bu doğrultuda dünyanın en iyi antrenörleri arasında yer alan Bülent Başer, hocamızın da değerli görüşlerini aldık. İlerleyen dönemlerde bizlere destek sözü de verdiler. Hedefimiz standartların üzerinde boks yapan ve başarılar sağlayan gençler yetiştirerek, dünyanın zirvesindeki kemerlere ulaşabilecek boksörler yetiştirmektir. Ülkemizin uzun yıllardır özlemiyle yanıp tutuştuğu başarıları ülkemize getirerek, insanlarımızın öz güvenlerini arttırıp, (biz de dünyanın en iyileri arasındayız) diyebilmelerini sağlamaktır’ dedi.

Vedat Alyaz: Dünya standartlarına ulaşmalıyız
Boks yazarı Vedat Alyaz, ülkemizde çok sayıda boks kulübü olduğunu vurgulayarak, ‘Ancak özlemini çektiğimiz başarılara bir türlü ulaşamıyoruz. Bunun içi de profesyonel destek alınması gerektiğini düşüyorum. Gözlemlediğim kadarıyla ülkemizde dünyanın en iyi boksörlerini devirecek sporcularımız mevcut ancak bunlar dünya boks felsefesiyle buluşmadıkları sürece vasat olarak kalmaya devam edeceklerdir. Onların ufuklarını açacak ve başarıya götürecek daha üstün bir boks felsefesi ve çalışma yöntemleri gerekmektedir. Bunu da çok sayıda dünya şampiyonu yetiştirmiş olan antrenörümüz Bülent Başer, sağlayabilir. Umarım Şükrü Orhan’ın öncülüğünü yaptığı bu oluşum dünya standartlarına ulaşabilen boksörlerimizin yetişmesine öncü olur’ dedi.
Teilen
2019-09/01-Sayı-585
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN