Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 595 - 02.07. - 30.07.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Fırat Arslan’ın rakibi değişti

Berlin’de yapılan maç öncesi basın toplantısına Fırat Arslan’ın yanı sıra, ağır sıklet boksörümüz Burak Şahin de katıldı. Toplantıya Türk ve Alman medyasının ilgisi yoğun oldu.

Merhaba (Göppingen) 
14 Eylül Cumartesi akşamı Almanya’nın başkenti Berlin’de ringe çıkacak olan boksörümüz Fırat Arslan’ın rakibi değişti. Karşılaşmaya sayılı günler kala sakatlanan Ganalı, rakibin yerine alternatif arayışlara gidildi. Yeni rakip ise; Finlandiya’dan Sami Enbom olarak açıklandı. Konu hakkında bir açıklama yapan Türk profesyonel boks tarihinin ilk ve tek dünya şampiyonu Fırat Arsaln, bu değişikliğin kendisini fazla etkilemeyeceğini belirterek, ‘Benim için rakip fark etmez. Sami Enbom’un Ters gardlı olması beni biraz zorlayabilir ancak onun da üstesinden geleceğim. Ben her karşılaşmaya elimden gelen en üst düzey antrenmanlarla hazırlanıyorum. Hiçbir rakibi hafife almıyorum. Şu an ekibim yeni rakibimizin analizlerini yapıyor, en kısa zamanda ona uygun olarak tekniklerimizde küçük değişiklikler yaparak karşılaşmaya en iyi şekilde çıkacağım. Bu maçı alarak yeniden dünya şampiyonluk karşılaşmasına çıkmak için elimizden geleni yapıyoruz’ şeklinde konuştu.

Vedat Alyaz: ‘Yeni rakip güçlü bir isim’
Yeni rakip Sami Enbom’un başka bir maç için hazırlandığını belirten sporcumuzun basın danışmanı Vedat Alyaz, ‘Fırat Arslan, gibi bir dünya şampiyonu ile ringe çıkabilmek için karşılaşmasını iptal ederek bu maça gelmeyi kabul etti. Zira Fırat, ile yapacağı karşılaşma kendisini tanıtabilmesi için büyük bir fırsat ve dünya sıralamasında puanlarını yükseltmeyi planlıyor. Sami Enbom, bugüne kadar 22 maç yapmış ve bunlardan 10’unu nakavtla olmak üzere 18’ini kazanmış olan tehlikeli bir boksördür. Ayrıca gecede Türk boksörlerden Burak Şahin, Taycan Yıldırım ve İbrahim Gümüş’de yumruk sallayacak. Karşılaşa dünyanın birçok ülkesinden canlı olarak yayınlanacak. Berlin’deki sporseverlerin salona gelerek sporcularımız desteklemelerini bekliyoruz’ dedi.
Teilen
2019-09/01-Sayı-585
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN