Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Karakulak eleştirilere cevap verdi

Berlin merkezli Alman hava yolu şirketi Germania, 5 Şubat 2019 yılında iflas etmesinin ardından...

Yılmaz ADIYAMAN (Düsseldorf) 
Resim galerisi için tıklayın
Merkezi İstanbul’da bulunan Atlasglobal yetkilileri ile bir araya gelen Avrupa Zonguldaklılar Derneği üyeleri, Düsseldorf-Zonguldak uçuşlarının başlatılması için yoğun çaba sarf ettiklerini belirttiler.

Biz Avrupa’daki Zonguldaklılar olarak Zonguldak Havalimanı’na çok alıştık diyen Avrupa Zonguldaklılar Derneği Genel Başkanı Mehmet Karakulak, önceki şirketin iflasını açıklamasından sonra dernek olarak çok yoğun çalışmalar yürüttük dedi.

Dernek Başkanı Mehmet Karakulak açıklamasında şunları söyledi; “Haftalardır bazı sosyal medyada yalan haberler dolaşıyor. Dernek hedef alınıyor. Havaalanının isim ”Recep Tayyip Erdoğan” olacağı söyleniyor. Havaalanının eksikleri, yolcuların mağduriyeti, uçak şirketinin sorunu olduğu ve yolculara eziyet edildiği yazılıyor, çiziliyor ve konuşuluyor. Bir kaç gün önce bizzat kendim Düsseldorf’tan Zonguldak Havaalanı’na uçtum. Bir gözlemci gibi her şeyi inceledim. Yolcularla sohbet ettim. Yolcuların çoğu memnun. Sadece uçak biletlerin fiyatlı olduğunu söylediler.”

“Pist sıkıntısını en kısa zamanda gidereceğiz”
Dernek Başkanı Karakulak; “Dernek adına uçak şirketi ve operatör firma ile masaya oturup çözüm arayışındayız. Pist sıkıntısını en kısa zamanda gidereceğiz. Gerek yurtdışından uçuş yapan hemşehrilerim, gerekse iç hatlar da uçuş yapan yolcularımız, bazı gazetelerde çıkan çarpıtmalı haberlere inanmasınlar. Yolcularımızın memnuniyeti için ne gerekiyorsa yapacağız. Dağı da daha tıraşlattığımızda buraya bir çok uçak şirketi iniş-kalkış yapar. Biz bunları baştan beri uçak şirketlerine ve devlet kurumlarına söylüyoruz.”

”Recep Tayyip Erdoğan” Havaalanı doğru değildir
Karakulak, ”Havalimanının ismi Zonguldak Havaalanıdır. Bu konuda da çok konuşuluyor. Zonguldak Recep Tayyip Erdoğan Havaalanı mı olacak diyenlere öyle bir şey yok diyoruz. Yıllardır ismi Uluslararası Zonguldak Havaalanı olarak biliniyor. Bu isimden bazıları nemalanmak istiyor. Çıkar, menfaat ve rant peşinde olan kişiler var. İnsanların sadece kafasını karıştırmak, başka bir şey değil.” ifadesini kullandı.
Teilen
2019-09/01-Sayı-585
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN