Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 596 - 30.07. - 10.09.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Pforzheim'da ilk: Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Bürosu

Manevi Danışman ve Rehber Arzu Semen, yen, açtığı bürosuyla Pforzheim ve çevresinde hizmet vermeye başladı.

Fikret GÜVEN (Pforzheim) 
Resim galerisi için tıklayın
Linden Str.127 adresinde açılan Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Bürosu'yla Pforzheim ve çevresinde hizmet vermeye başladı.

"Farkında mısınız?" sloganı ile günlük yaşamımızda bir çok konuya dikkat çekmeye çalıştığını söyleyen Manevi Danışman ve Rehber Arzu Semen, "İnsanoğlunun varoluşunda maddi ve manevi donanım belirli ölçülerde yaratılmıştır. Ancak zaman içinde gelişen teknoloji, daha çok maddi sunumlarla insanın hayatına kolaylık getirdiyse de ne yazık ki aynı zaman da hayat ölçülerimizde manevi dengemizi bozmuştur. İşte bozulan bu dengeleri tekrar fıtri ölçülere getirebilmek en azından yaşamımızı bir uyum içinde sürdürebilmek, içinde olduğumuz durumun ve nimetlerin tekrar farkına varabilmemiz için manevi danışman olarak kişiye özel rehberlik hizmeti vermeye başladık" dedi.

Arzu Semen "İnsanoğlu'nun olduğu her yerde manevi sorunlar olabileceği için, geniş bir alanda aile içi manevi destek, dini ve inanç konularında danışmanlık, ikili ilişkilerde ve aile içi iletişim sorunları, kişisel gelişim başlıkları altında sorunlara yardımcı olmaya çalışıyorum." dedi.

"Bütün bu hizmetler büromuzda danışmanlık saatleri içinde sunabildiğimiz gibi, büroya ulaşamayan danışmanlarımıza da hastahane de, bakımevlerin de, engelli ve yaşlılarda ise özel randevu imkanı da sunmaktayım. Günlük yaşam telaşında bir çok anı fark edemeden zaman akıp geçiyor. Bu süreçte hepimiz farklı sorunlarla başa çıkmaya çalışıyoruz.Yaşamın zor anlarında size kendi dilinizde ve inanç değerlerinizde, sorunlarını konuşup çözümler bulabilmesi için rehberlik edebilmeyi hedefliyorum" diyen Arzu Semen "Gelin tanışalım hayat ölçülerimizi tekrar gözden geçirelimki yaşamamizin her anını fark edelim" dedi.

İletişim:
Büro saatleri:
Mo, Mi: 09.00-12.30 ve 14.00-16.00
Di, Do, Fr: 09.00-12.30

manevirehberlik@gmx.de
Tel :07231-6062609 ve 0177-6953013
Teilen
2019-09/01-Sayı-585
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN