Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 600 - 03.12. - 23.12.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Türkspor Augsburg'un ana sponsoru Impuls AG

Güney Almanya’nın en önemli finansman şirketlerinden Impuls AG Bayern Ligine çıkan Türkspor Augsburg'un bir seneliğine ana sponsorluğunu üstlendi.

Ufuk SAYIN (Augsburg) 

Sportif faaliyetlerde deneyimli bir aktör olan Impuls AG adını Bayernliga’da sponsorluğunu üstlendiği FC Augsburg’u Bundesliga'ya taşıyarak daha önce de duyurmuş ve Augsburg'ta yeni yapılan stadyuma da Impuls Arena ismini vermişti. Bu tecrübe ile Impuls AG ana sponsorluk tercihini bu sefer Türkspor Augsburg’dan yana kullanırken atılan imzalarla da yasallaştırdılar. Basın toplantısında Impuls AG Yönetim Kurulu Başkanı Kai Göttker ile Türkspor Augsgburg başkanı Avukat Yalçın Yorulmaz ve Türkspor yönetimi hazır bulundular. Impuls AG Yönetim Kurulu Başkanı Kai Göttker 'sportif başarının en önemli etken olduğunu, Impuls’un yıllar önce Augsburg’da yine bir Bayernliga takımının sponsorluğunu üstlendiğini, bu seyahatin Bundesliga´ya kadar gittiğini, Türkspor’un Augsburg’da köklü bir takım olduğunu ve son yıllardaki başarılarının dikkatimizi çekti. Klubün geleceğe yönelik vizyonlarını paylaşıyoruz ve Türkspor’u sportif partner olarak kazanmaktan dolayı mutluyuz. Ayrıca Türkspor Augsburg yönetimi ile yapılan görüşmelerin büyük bir güven sağladığını ve bu birlikteliğin uzun yıllar sürmesi temenni ediyoruz' dedi.

Türkspor Augsburg kulübü başkanı Avukat Yalçın Yorulmaz Impuls gibi tanınmış ve büyük bir kuruluşun kulübü için büyük bir referans olduğunu, bunu son yıllardaki emeklerin ve başarıların bir takdiri olarak gördüğünü ve Türkspor’un büyük hedeflere giden yolunda Impuls ile önemli bir destek kazandığını belirtti. Türkspor taraftarları ve üyelerinin desteğiyle sportif hedef olarak, bu sene ilk defa oynayacağı Bayern Liga'da kalmayı hedeflediklerini ayrıca Bayernliga çıkışının Türkspor’a daha geniş bir destek getirmesini umut ettiğini söyledi. Türkspor'un üç başkanı Yalçın Yorulmaz, Cumhur Arslan ve Anıl Çil Türkspor camiasını ve taraftarlarını temsil edebilmekten büyük gurur duyduklarını, üyelerin ve taraftarların desteklerinin devam etmesini dilediklerini söylerken Augsburg Belediyesi'nden de özellikle stadyum konusunda destek beklediklerinin altını çizdi.
Teilen
2019-07/01-Sayı-583
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN