Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 585 - 12.09. - 02.10.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Merhaba Tatil'i yanınıza almayı unutmayın

Merhaba Tatil Özel 2019, geniş konseptiyle gazetemizle birlikte çıktı. Gazetemizin 11 ile 30. sayfaları arasında kendine yer bulan tatil özel sayımızda yok yok... 20 sayfalık tatil özel ekimizin binlercesi, gazeten ayrı olarak kolaylığınıza sunuldu.

Merhaba Haber Merkezi  

İzin mevsimine doğru geri sayımın başladığı şu günlerde yolculuk heyecanı sarmalarken herkesi, bizim payımıza da, hazırladığımız yeni tatil özel sayısını sizlerin ilgi ve bilgisine sunmanın heyecanı düştü. 8. kez bu heyecana dahil olmak, yeni sayımızı hazırlarken tüm yorgunluğumuzu sildi süpürdü adeta…

Merhaba Tatil Özel 2019, geniş konseptiyle gazetemizle birlikte çıktı. Gazetemizin 11 ile 30. sayfaları arasında kendine yer bulan tatil özel sayımızda yok yok. Yol güzergahını oluşturan Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Macaristan, Makedonya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya ve Yunanistan, tüm ayrıntılarıyla basit ve anlaşılır bir anlatımla özel sayımızda yer aldı.

Radarlar, vinyeti ve ücreti, hız sınırlamaları, tüneller, benzin fiyatları, önemli telefonlar, sınır kapıları, ücretli otoyollar, trafik cezaları, polis kontrolleri, yol boyunca karşınıza çıkabilecek yol çalışmaları, vizeler... Ayrıca haritalar ve şekiller... Hepsini tüm ayrıntılarıyla birlikte tatil sayımızda bulabileceksiniz.
Turizm ve tanıtım haberleri de özel sayımızda

Almanya ve genel olarak Avrupa’dan da turizm ve tanıtım haberlerini bilgi ve merakınıza sunarak, yolculuğunuza hem renk katmak hem de mesafeleri aşmanıza yardımcı olmak istedik. Nerede iş rehberi gibi gazetemizin internet sayfasında da ayrı bir bölüm olarak yer alan Merhaba Tatil 2019 özel sayımıza evde, işte, yolda kısacası bulunduğunuz her yerde kolaylıkla ulaşabilecek ve bilgi sahibi olabileceksiniz. Ayrıca yolculuk esnasında cep telefonunuzdan da gerekli bilgileri tek tek yazı olarak yani teks şeklinde açabilir ve göz atabilirsiniz. "Merhaba.info/tatil" bir tık kadar yanınızda…
Toplam 20 sayfa

Gazetemizin ortasında yer alan toplam 20 sayfalık tatil özel ekimizin binlercesi gazeteden bağımsız ayrı ek olarak da kolaylığınıza sunuldu. Pratik şekilde gazetenizle birlikte, ister içinde, isterseniz ayrı olarak ekstra yanınıza alabileceğiniz tatil özel ekimizle yolculuğunuzun keyifli geçmesini umut ediyoruz.
Teilen
2019-07/01-Sayı-583
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN