Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 595 - 02.07. - 30.07.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

İbo Aslan dünya şampiyonu oldu

Güzel haber Viyana’dan geldi. 1.90 boyundaki dev Kafes dövüşçümüz İbo Aslan...

Merhaba (Viyana) 
Resim galerisi için tıklayın
Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenlenen Vendetta şampiyonlar gecesinde ringe çıkan 23 yaşındaki genç MMA dövüşçümüz İbo Aslan, rakibini nakavt ederek dünya şampiyonluk kemerini beline taktı. Karşılaşmanın başından itibaren rakibine baskı uygulayan sporcumuz, adeta şov yaptı. 1.90 boyunda ve 106 kilo ile ideal bir ağırsıklet dövüşçüsü olan dev sporcumuz, karşılaşmayı nakavt ile alarak müthiş bir zafere daha imza attı. Salonu tıklım tıklım dolduran Türk ve Avusturya’lı seyirciler sporcumuzu tezahürata boğarken, İbo karşılaşmanın ardından babası Cuma Demirarslan ve promotörü Bülent sağlamı ringe davet ederken, duygusal anlar yaşandı. İbo yaptığı konuşmada, ‘Öncelikle babamın bana verdiği emekler ve yardımları hiçbir şekilde ödeyemem kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Promotörüm Bülent Sağlam’da çok büyük emekler vererek dünya şampiyonu olmam için elinden geleni yaptı. Antrenörlerim, ekibim ve sponsorlarımın da bu başarıda büyük emeği var. Siz seyircilerim ve bana destek olan herkese huzurlarınızda ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum’ dedi.

Bülent Sağlam: ‘İbo gelecekte bir dünya starı olacak’
Avusturya’nın en büyük dövüş sporları kulübü Iron Fist Gym (Demir Yumruk) ve Vendetta Organizasyon yönetim kurulu başkanı Bülent Sağlam, sporcusunun bu genç yaşında büyük başarılara imza attığının altını çizerek, ‘İbo geleceğin yıldızlarından birisidir. Biz bunun bilincinde olarak kendisini özel olarak eğitiyoruz. Dünya starlarıyla antrenmanlar yapması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu karşılaşmaya da dünyanın en iyi dövüşçülerinin yetiştiği Hollanda’daki bir kulüpte hazırladık kendisini ve sonuçta doğru yaptığımızı gösterdi. Son bahara doğru Türkiye’de Sakarya veya İstanbul’da bir gala daha düzenleyeceğiz ve orada da yine dünya starı dövüşçüleri çıkararak ülkemizdeki gençlerimize de dünyaya açılma fırsatı vereceğiz’ şeklinde konuştu.

Vedat Alyaz: İbo bir dünya starı
Avusturya’nın en büyük dövüş sporları organizasyonu olan Vendetta Promosyon’un basın danışmanı Vedat Alyaz, ikinci kez dünya şampiyonluğuna ulaştıklarını vurgulayarak, ‘İbo bugüne kadar yaptığı yedi maçın hepsini nakavtla kazanmıştır. Bunlardan altı karşılaşmayı birinci rauntta nakavt etmiştir. Bu da onun ne kadar güçlü ve gelecek vadeden bir sporcu olduğunu göstermektedir. Avrupa’daki gençlerimiz ay-yıldızlı bayrağımızı en iyi şekilde temsil etmekte ve istiklal marşımızı Avrupa’nın göbeğinde okutmaktadır. Gelecek yıllarda da ülkemiz ve değerlerini tüm dünyaya tanıtacağına olan inancımız tamdır’ dedi
Teilen
2019-07/01-Sayı-583
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN