Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 600 - 03.12. - 23.12.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Perktaş Döner İmalatı bütün dinleri bir araya getirdi

Hüseyin Perktaş, her sene yaptığı çeşitli yardımlaşma organizasyonlarına bir yenisini ekleyerek...

Ramazan DIKMEN (Heidenheim) 
Resim galerisi için tıklayın
Heidenheim Lockschuppen'de düzenlenen İftar Yemeğinde, Perktas Döner & Et Mamüleri Ev sahipliği yaptı. Heidenheim çevresinin sevilen simalarından Hüseyin Perktaş, her sene yaptığı çeşitli yardımlaşma organizasyonlarına bir yenisini ekleyerek, gelen çok sayıda misafirlerin yanısıra üst düzey Alman yetkilileri, partiler, dernekler, spor kulüpleri, sivil toplum kuruluşları ve çeşitli milliyetlerden kişiler katıldı.

Hüseyin Perktaş iftar yemeğine katılan tüm misafirleri ayırt etmeden hizmet vermekten gurur duyduğunu ve bu tür organizasyonların devamının geleceğini müjdeledi. Bu tür organizasyonları gönülden yaptığını, ve bu kadar çeşitli ırkları ve dinleri bir araya getirdiği için ve gelenlerinde davete icabet ettiği için mutluluk duyduğunu belirtti.

Katılan dernekler ve üst düzey yöneticeler: Avrupa milletvekili Dr. Inge Gräßle, Heidenheim Belediye Başkanı Simone Maiwald, T.C. Stuttgart Başkonsolosluğu Din Hizmetleri Ataşesi Musa Uzun, T.C. Stuttgart Başkonsolosluğu Eğitim Ataşesi Ümit Kaptı, Heidenheim Belediyesi Maliye Müdürü Guido Ochs, Congress Zentrum, Konzerthaus ve Lock Schopen Müdürü Günter Wagner, Baden-Württemberg DİTİB Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekal, Evangelisch kilisesi Heidenheim, Stuttgart Türk Okulları Aile Birliği Başkanı Güner Öztel, Kornwestheim DİTİB Emine Vural, Heidenheim Belediye Encümenleri. Heidenheim İlticacılar Derneği Başkanı Rosi Tiepbuhl, Caritas Ostalb Bölge Başkanı Harald Faber, Chiristus Kilisesi Heidenheim, Muradiye Camisi Heidenheim, Heidenheim Johannes Kilisesi, Milli Görüş Heidenheim Camiisi, Paulus Kilisesi, Giengen DİTİB Camisi, Alevi Kültür Merkezi Heidenheim, Giengen Ülkü Ocakları Başkanı Gürhan Yalçın, Zinzendorf Kilisesi, Heidenheim Türk Spor Kulübü, Heidenheim AC Milan Spor Kulübü, Heidenheim – Freunde schaffen Freude Derneği, Vietnam Derneği, İran Derneği, Suriye Derneği.
Teilen
2019-07/01-Sayı-583
metzgerei-marx
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN