Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 585 - 12.09. - 02.10.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Avusturya’nın en büyük organizasyonuna imza atıyorlar

Avusturya’nın başkenti Viyana’da on yıldan beri düzenledikleri dövüş sporları etkinliği ile seyirci rekorları kıran organizatörler Bülent Sağlam ve Emre Öztürk, 15 Haziran Cumartesi akşamı yeniden ülkenin en büyük galası olan Vendetta’ya imza atmaya hazırlanıyorlar.

Merhaba (Viyana) 
Resim galerisi için tıklayın
Bugüne kadar kırkın üzerinde gala düzenlediklerini vurgulayan başarılı organizatör Bülent Sağlam ve Emre Öztürk, ‘2009 yılında ‘Ultimate Cage Fighters’ ismiyle gerçekleştirdiğimiz dövüş sporları galamız büyük ilgi görmeye başladı. Kısa sürede ülke çapında tanınır organizatörler haline geldik. Ardından galalarımız seyirci rekorları kırmaya başladı. Daha sonra ‘Vendetta’ ismiyle karma dövüş sporları galası düzenlemeye karar verince ülkenin en büyük organizasyonu haline geldik. Biz aynı gecede Boks, Kickboks, Thaiboks ve MMA Dövüşlerini düzenlemeye başladık. Bu son derece masraflı bir organizasyon oluyor, çünkü her spor için ayrı hakem, ayrı teknik adam getirmek zorundasınız. Tüm bu karşılaşmalarımız kafesin içinde gerçekleşiyor. İzleyicilerimizin bundan büyük bir zevk aldığını görünce bu şekilde devam etmeye karar verdik. Bu yılki galamızda Türk sporcularımız yine dünya ve Avrupa şampiyonlukları başta olmak üzere, birçok dalda ringe çıkacaklar’ şeklinde konuştular.

Bülent Sağlam: Avusturya’nın en büyük dövüş organizasyonu
Bugün Avusturya’nın en büyük organizasyonu olduklarını belirten Bülent Sağlam, ‘Buradaki en büyük salon 2500 kişi kapasiteli. Seyircilerimiz içeri giremiyor çünkü yer yetmiyor. Bu işi Türkiye’ye götürerek, bilgi ve tecrübelerimizi orayla paylaşmaya karar verdik. Bugüne kadar Ankara ve İstanbul olmak üzere iki dövüş galası düzenledik. İstanbul’da on iki bin kişi seyirci kapasiteli Ülker Spor Arena’ya altı bin kişilik seyirci kitlesini çekmeyi başardık. Türkiye’de henüz tanınmadığımız için bu sayı çok iyi. İkinci üçüncü organizasyonumuzda salonu dolduracağımıza inanıyoruz. Rakibin biri güçlü, diğeri güçsüz olunca zevk vermiyor. Düzenlediğimiz karşılaşmalarda dövüşçülerin gücü birbirine eşit olmasına çok özen gösteriyoruz. Böyle olunca karşılaşmalar hem uzun sürüyor ve hem de çok çekişmeli geçiyor, biz de öyle yapıyoruz. Bu kaliteli maçlar izleyicilerin nefeslerini kesiyor. Sırf 300 seyirci Avrupa’dan geldi ve muhteşem maçlara imza attık. Tepkiler çok iyiydi. Gelen izleyicilerin çok hoşuna gitmişti. Biz de devam etmeye karar verdik ve Sakarya ile İstanbul olmak üzere iki gala daha düzenlemeyi planlıyoruz bu yıl içinde’ şeklinde konuştu.

Emre Öztürk: Başarılı Türk dövüşçüleri bünyemize alacağız
Çok sayıda milli futbolcunun da menajerliğini yapan başarılı menajer Emre Öztürk, genç dövüşçülere fırsat vermeye hazırlandıklarını vurgulayarak, ‘Türkiye’deki sporculara da Avrupa kapılarını açacağız. Dövüş sporlarında başarıya ulaşan gençler ister Türkiye’den olsun, ister Avrupa’dan olsun bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirler. Kendilerine dünya ringlerinin kapılarını açarak, yardımcı olacağız. Ayrıca buradan iş adamlarımıza da seslenmek istiyorum: Çok başarılı sporcularımız var kulübümüzde. Bunlara sponsorluk yaparlarsa hem kendi reklamlarını gerçekleştirmiş, hem de sporcularımızın başarılarında pay sahibi olmuş olurlar’ dedi.
Teilen
2019-06/01-Sayı-582
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN