Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2020 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 595 - 02.07. - 30.07.2020 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2020 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2020/21
 
 
Spor 2020/21
 
 
Saglik 2019/20
 
 
Tatil 2020/21
 
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Alman şampiyon Mario Daser, Türkiye’de antrenman yapıyor

Dünya Kıtalar Arası ve Avrupa Şampiyonluk kemerlerini kazanan, Türk Boks Kulübü EC BOXİNG’in Alman sporcusu Mario Daser, yakında yapacağı önemli karşılaşma öncesi yine hazırlıklarını ülkemizde yapmaya karar verdi.

Merhaba (Antalya) 
Resim galerisi için tıklayın
Alman’ların bokstaki gururu Mario Daser, önemli maçı öncesi Kemer’deki Rixos Hotel’de moral ve enerji depoluyor. Türk boks kulübü EC BOXİNG forması altında maçlara çıkan sporcu, Türkleri ve Türkiye’yi çok sevdiğini belirterek, ‘Çocukluğumdan beri tüm arkadaşlarım Türk idi. Şimdi promotörüm Erol Ceylan ve antrenörüm Bülent Başer, ayrıca basın danışmanım da yine Vedat Alyaz, yani tüm ekibim Türklerden oluşmaktadır. Dolayısıyla hazırlıklarımı da Türkiye’de yapmak bana iyi geliyor. Kendimi burada mutlu hissediyorum, başta Rixos Hotel Genel Müdürü Derya Billur, olmak üzere tüm personel en iyi şekilde antrenman yapabilmem için en iyi olanakları sunuyorlar. Ukraynalı sporcu ve iş adamı Rivnyi Sergii ile birlikte burada antrenmanlar yapıyoruz. Tüm dünyada antrenmanlar yaptım ancak buradaki modern aletler ile, dost canlısı insanları hiçbir yerde göremedim ve bu bana çok iyi geliyor. Moral ve huzur depoluyorum cana yakın, misafirperver ve dost canlısı personeller, insanlar bana çok iyi geliyor. Daha önce Yarı Ağıt Sıklette şampiyonluklar yaşadım. Sonra antrenörüm Bülent Başer ve Promotörüm Erol Ceylan, ile konuşarak Ağır sıklete geçmeye karar verdik. İlk maçımı da Trabzon’da yaptım ve rakibimi nakavt ile devirerek önemli bir zafere imza attım. Şimdi yeniden önemli bir karşılaşmaya hazırlanıyorum ve Türkiye’nin bana şans getirdiğine inandığım için yine burada çalışmalarıma start verdim. Şimdi artık tüm dünyadan arkadaşlarımla burada buluşuyoruz. Onlar da bu modern tesisler, güzel servis ve Türk insanının misafirperverliğinden adeta büyülenmiş durumdalar’ şeklinde konuştu.

Vedat Alyaz: Dünyanın en iyi antrenman seçeneklerinden biri Türkiye
Alman sporcu Mario Daser’in basın danışmanlığını yürüten Vedat Alyaz, dünyanın her yerinde antrenmanlara çıktıklarını belirterek, ‘Mario isterse Amerika, Avrupa ve dünyanın her yerinde antrenman yapabilir ancak o her defasında ülkemizi seçiyor ve tüm arkadaşlarına da Türkiye’yi tavsiye ediyor. Ülkemizde son yıllarda gerçekleşen gelişmeler dünya standartlarının üstüne çıktı ve burada yapılan antrenman ile Amerika’da yapılan antrenman arasında sadece teknik eleman eksiği var onun dışında her şey dünya standartlarının üstünde yer alıyor. Teknik eleman olarak ta gerek antrenörümüz Bülent Başer, olsun gerek promotörümüz Erol Ceylan olsun dünya çapında büyük işlere imza atan başarılı isimlerdir ve yetiştirdikleri sporcular da dünya çapında başarılara imza atmaktadır. Onlarla birlikte antrenmanlarımızı sürdürdüğümüz sürece sırtımız yere gelmez’ dedi.
Teilen
2019-06/01-Sayı-582
metzgerei-marx
mbf-transporte.de
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN