Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 585 - 12.09. - 02.10.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Dünya şampiyonluğundan önceki son dans

Olimpiyat boksörümüz ve profesyonelde Avrupa şampiyonumuz Fatih Keleş, Avustralya’da ringe çıkmaya hazırlanıyor. Kazanırsa dünya şampiyonluk maçını yapmaya hak kazanacak.

Merhaba (Hamburg) 
Resim galerisi için tıklayın
Sporcunun menajeri ve EC BOXİNG yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, bu karşılaşmanın Fatih için kariyerinin en önemli maçlardan birisi olduğunu vurgulayarak, ‘Fatih için çok önemli bir maç ve kariyerine büyük yön verebilecek olan karşılaşma. Çok iyi hazırlanmış olması lazım. Deplasmanda maç kazanmak kolay değildir fakat kazanır ise iki misli sayılır bu zafer ve ardından da dünya şampiyonluk maçına az bir adım kalır. Fatih’e olan güvenimiz tamdır. Amatör kariyeri büyük olan bir boksördür. Dünyanın her yerinde, herkesi dövebilecek kapasiteye sahip tecrübeli bir dövüşçüdür. Dünya şampiyonu olabilecek kapasitede bir sporcudur. Şu an Türkiye’de antrenman yapmaktadır, ülkemizdeki son gelişmelerin ardından orada yapacağı antrenmanlar da böyle bir maça çıkabilmesi için yeterli olacaktır. Ancak Pazar günü Almanya’daki tesislerimize gelerek efsane antrenörümüz Bülent Başer, ile hazırlıklarında son rötuşları atacaktır. Son dönemlerde ülkemizde muhteşem bir boksör potansiyeli görüyorum. Dünya klasmanında sporcular yetişmeye başladı bu yüzden EC BOXİNG’in İstanbul şubesini açtık ve oradaki sporcuları dünyaya açmak için elimden gelenin en iyisini yaparak, ülkemizin dünyadaki tanıtım ve başarısına katkı sunacağım’ şeklinde konuştu.

Bülent Başer: İkisi de yenilgisiz boksör
Trabzon’da çalışmalarını sürdüren şampiyon boksörümüz Fatih Keleş, antrenmanlarının çok iyi gittiğini belirterek, ‘Pazar günü Almanya’ya dönüyorum. Geriye kalan hazırlıklarımı da orada Bülent Başer, hocam ile sürdüreceğim. Rakibim çok iyi bir boksör ancak ben daha iyiyim. O gece rakibimi kendi evinde devirerek, ülkemize dünyanın öbür ucundan bir zafer hediye edeceğim’ dedi. EC BOXİNG baş antrenörü Bülent Başer, rakibin kasetlerini izlediklerini vurgulayarak, ‘Teknik bir boksör ancak yenilmez değil. Biz de kendi taktiklerimizi geliştirerek, o gece rakibi şaşırtacağız. Yenilgisizlik unvanına son vereceğiz’ dedi. Kulübün basın danışmanı Vedat Alyaz, karşılaşmanın dünyanın birçok ülkesinden naklen yayınlanacağının vurgulayarak, ‘Fatih bu güne kadar çıktığı 11 maçın tümünü kazanarak yenilgisizlik unvanını sürdürüyor. Dört kez Avrupa şampiyonu olmuş. Rakip ise yine aynı; 16 maçın hepsini kazanarak büyük bir başarıya imza atmış. Asya-Pasifik ve Avustralya şampiyonlukları yaşamış bir isim. İkisi de yenilgisiz ve bu karşılaşma yumurta dövüşü niteliğinde olacak, yenilen kırılacak’ dedi.
Teilen
2019-06/01-Sayı-582
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN