Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 585 - 12.09. - 02.10.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Ateş Fahrschule yeni adresine taşındı

Mehmet KILINÇ (Stuttgart) 
Resim galerisi için tıklayın
Stuttgart / Bad Cannstadt'ta yıllardır şöför okulu olarak hizmet veren bölgemizin ilk ve en kıdemlı okullarından Ateş Fahrschule yeni adresine taşındı.

Yeni yerinin daha kulanışlı ve büyük olması nedeniyle Bad Cannstadt, Bahnhofstr.13 numaraya taşınan Ateş Fahrschule, 5 erkek 3 de kadın ögretmeni ile ehliyet alanında A'dan Z'ye her türlü hizmeti vermeye devam edecek.

Araba ehliyeti, Tır ehliyeti, Motor ehliyetinin yanı sıra, ehliyetlerini alkol ve benzeri nedenerle kaybetmiş kişiler için MPU ve puanı şu veya bu nedenlerden dolayı düşen kişiler için de puan yükseltme, FES seminerleri de yapan Ateş, geçmiş tercübe ve deyemlieri ile iki hafta gibi kısa sürede ögrencilerin ehliyet sahibi yapmak için özel kursları da veriyor.

Ateş Fahrschule kurucularından Ercihan Ateş Türk Şöfer Okulu olarak bölgede Tır ve motor ehliyeti hizmeti veren tek okul olduklarını belirterek, bugüne kadar binlerce kişiyi ehliyet sahibi yapmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Okulun kadın öğretmeni ve yöneticisi Filiz Parmak ise özelikle kadın öğrenciler için verilen hizmetin bizzat kendisi ve diğer kadın öğretmen arkadaşlarla birlikte verdiklerini, bunun da kadın öğretmeni olarak hem öğrecileri hemde kendilerini mutlu ettiğini dile getirdi.

Her milliyeten öğrencilere hizmet verdiklerini belirten Parmak, öğrencilerin en kısa sürede ve uygun fiyatlarla ehliyet sahibi yapmak için her türlü yardım ve desteği verdiklerini söyleyerek, yeni taşındıkları oldukça büyük ve kulanışlı yerlerinde hizmet ağını dahada büyüterek çalışmalara devam edeceklerini belirtti. Uzak yerlerden gelen öğrenciler için yer ve konaklama dahil her türlü yardımı da yaptıklarını belirten Filiz Parmak, Tır, motor ve araba ehliyetlerinin en kısa sürede almanın yerinin Ateş Fahrschule olduğunu söylerine ekledi.

Cannstadt Bahnhofstr.13 adresindeki, 3 katta hizmet veren Ateş Fahschule Okulu açılış saatleri: Pazartesi-Cuma 9.30 ile 12.30.. 13.30 -18.30 arası Cumartesi günleri ise 10 ile 14.00 saatleri hizmete açık. Ateş Fahrschule irtibat tel: 071127321249
Teilen
2019-06/01-Sayı-582
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN