Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 585 - 12.09. - 02.10.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Mosaik Müzik Okulu 3. konserini yapıyor

Mehmet KILINÇ (Esslingen) 
Resim galerisi için tıklayın
Esslingen kenti Neckarstr.24 adresinde muzik çalışmalarını sürdüren Mosaik Müzik Okulu 30 Haziran'da ünlü sanatçı Onur Akın'ın katılacağı bir konser yapacak. Mosaik Okulu'nun katkılarıyla yapılacak olan konserde okulun gurubuda öğrencilerinden oluşan 30 kişilik koro geceye ayrı bir renk katacak.

14 yıldır Esslingen kentinde bugüne kadar yüzlerce öğrencinin eğitimini gerçekleştiren Mosaik Müzik Okulu bağlama, gitar, piyano ve resim dersleri veriyor. Mosaik Muzik Okulu yöneticileri Cemil Aydemir ve Güler Aydemir, amaçlarının bölgedeki genç yaşlı herkese müzik sevgisini aşılamak, kültürlerini ve geleneklerini tanıtmak ve yaşatmak için eğitim verdiklerini belirterek, yapılacak olan geceninde bu tanıtıma katkı sunacağını dile getirdiler.

Mosaik müzik okulunda bağlamada Cemil Aydemir, gitarda Umut Uludağ, piyanoda Selvi Aydemir ve Erika Zikeli ile okularında egitim verdiklerini belirten okul yöneticisi Cemil Aydemir, okulunun çalışmalarına ilgi duyan her yaşta kişileri ve müzikseverleri beklediklerini ifade etti.

Mosaik Müzik Okulu yöneticisi Güler Aydemir ise üçüncüsünü gerçekleştirecekleri ve Esslingen, Osterfeldhalle‘de yapılacak olan, sanatçı Onur Akın‘ın katılacağı geceye tüm dostları ve müzikseverleri beklediklerini söyledi.

Ön satış biletleri 25 euro, gece girişinde ise 30 eurodan satışa çıkılrılan gece için rezervasyon ve irtibat telefonları 0711 2290809 yada 017620768883
Teilen
2019-06/01-Sayı-582
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN