Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Sherazade Oro Stuttgart'ta

Mehmet KILINÇ (Stuttgart) 
Resim galerisi için tıklayın
Ludwigsburg kentine bağlı Marbach kasabasında 7 yıldır kuyumcu dükkanı olarak hizmet veren Sherazade Oro, Stuttgart kenti Bad Cannstadt semti Seelbergstr. 7 adresinde bölgenin en güzel ve en modern kuyumcu ve gelinlik mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı.

Çok sayıda eş dost ve arkadaşın katıldığı Sharazade Oro'nun açılış kurdelesini Stuttgart Başkonsoloslu'unda görevli ateşe Mehmet Ali Çolakoğlu, Shrazade Oro işletmesi yöneticileri Hasan ve Benal Kurtuluş birlikte yaptılar.

Alkışlarla yeni yerini hizmete açan Hasan ve Benal Kurtuluş işyerini davetlilere gezdirdiler ve yapacakları hizmetleri anlattılar. Çok sayıda müşterinin de alışveriş yaptığı açılış gününde konuşan Hasan Kurtuluş ,iki dükanı birlikte açmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, açılışa gelen tüm dostlara teşekkür etti.

Dükkanın birinde kuyumculuk, diğerinde ise moda evi olarak hizmet verecek olan Sherazade Oro yöneticisi Hasan Kurtuluş "40 yıllık kuyumculuk tecrübemizle verilecek en iyi bilgi ve servisi müşterilerimize vermek istiyoruz. Altın ihtiyaçlarınızı zengin takı koleksiyonumuz ve en uygun fiyatlarla karşılıyoruz. Altın ve gümüş tamirleri ve özel siparişleriniz en kısa sürede kendi atölyemizde yapıyoruz" diyerek, kuyumcu dükanında eski altınların günlük ve en yüksek değerde aldıklarını belirtereki A'dan Z'ye her türlü altın satışı yaptıklarını dile getirdi.

Kuyumculuk hizmetinin yanında tecrübeli elemanların yönetiminde moda evi olarak açtıkları diğer mağazada da en yeni model gelinlik, abiye, kınalık ve damatlık elbiselerinde satışını yaptıklarını belirten Kurtuluş, Shrazade Oro‘nun pazartesi-Cuma günleri 10.00 ile 19.00 saatleri arası, cumartesi günleride saat 10.00 ile 18.00 arası müşterilerin hizmetine açık olacakları bildirildi.

Kuyumcu ve moda evi için tel: 0711-5405268
Teilen
2019-05/01-Sayı-581
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN