Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Türk kulübü Münih’de dev boks galası düzenliyor

Eski dünya şampiyonu boksörümüz Levent Çukur, 13 Temmuz gecesi Almanya’nın Minih kentinde dev bir boks galası düzenlemeye hazırlanıyor.

Merhaba (Münih) 
Resim galerisi için tıklayın
Eski milli boksörlerimizden Levent Çukur, dokuz yaşında başladığı boks sporunda 12 kez Türk milli takımı adına ringe çıktı. Ahmet Cömert turnuvasında gümüş madalyaya ulaştı. Almanya'da 1998 yılına kadar çıktığı amatör kümede 280 maçtan 250'sini kazanırken, Alman birici liginde on yıl takım kaptanlığı görevini de üstlendi. Profesyonel boksa geçiş yaptıktan sonra Dünya Şampiyonluğunu kazandı ve boksu bırakarak Münih kentinde Leos Boks Gym boks okulunu açtı. Şu an 600'ün üzerinde öğrencisiyle Avrupa'nın devleri arasına giren Levent Çukur, Lionsport Promotion isimli promosyon şirketiyle de dev boks galalarına imza atıyor. Bu yıl altıncısını düzenleyeceği (Lions Sport Promotion Boxnacht) isimli gala büyük bir ilgi görüyor.

Emre Çukur altın kemer maçına çıkıyor
Oğlu Emre Çukur'un 26 yaşında olmasına rağmen büyük başarılara imza attığını vurgulayan Levent Çukur, 'Emre 13 Temmuz gecesi altın kemer için ringe çıkacak. Şu an için görüşmelerimiz devam ediyor. Büyük bir kemer maçına çıkacak. Emre, amatörde 67 maç yaptı ve Güney Almanya Şampiyonu oldu. Mesleki eğitimden dolayı bir yıl ara vermek zorunda kaldı. Döndüğünde profesyonel boksa başlattık. Ringde fırtına gibi esmeye başladı. 13 maçın hepsini kazanırken 2018 yılında Avrupa Şampiyonluk kemerini kazanarak bu başarılarını taçlandırdı. Münih'in dev salonlarından 'Cirkus Crone'de' düzenleyeceğimiz boks galasında yine benim öğrencim olan Yusuf Sultanoğlu'da ringe çıkarak sekizinci maçını yapacak. Bugüne kadar yaptığı yedi maçın hepsini nakavtla kazanan sporcum, gelecek vaadeden boksörler arasında yer alıyor. Aynı galada yine çok sayıda dünya çapında boksör de yumruk sallayacak' şeklinde konuştu.
Teilen
2019-05/01-Sayı-581
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN