Merhaba Verlag und Werbeagentur
Ana Sayfa Hakkımızda 2019 Sayıları
Reklam İletişim Künye
Güney Almanya'nın en büyük Türkçe gazetesi
Sayy: 584 - 07.08. - 12.09.2019 Son sayı için tıklayın
Nerede
  Ana Sayfa
  Hakkımızda
  2019 Sayıları
  Fiyat Listesi
  Reklam
     Başvurusu
  Baskı Tarihleri
  İletişim / Kontak
  Arşiv [Sayfalar]
  Arşiv Haberler
 
 
nerede 2019/20
 
Aradığınızı Bulmak İçin
Tıklayın!
Güney Almanya
İş Rehberleri
 


Dein PLZ:

 
Merhaba'dan Haberler

Ali Eren Demirezen, üçüncü kez Avrupa Şampiyonu

Çek Cumhuriyetinde yer alan Usti Nad Labem, kentinde ringe çıkan Ali Eren Demirezen, rakibini adeta önüne katarak kovaladı...

Merhaba (Çek Cumhuriyeti) 
Ağır sıkletteki madalya ümidimiz Ali Eren Demirezen, üçüncü kez Avrupa Şampiyonluk kemerini beline taktı. Bosnalı rakibi Adnan Radzovic'e karşı muhteşem bir karşılaşma çıkaran sporcumuz, karşılaşmayı baştan sona üstün götürdü. Rakip boksörümüzün yumruklarının gücüne dayanamayınca sürekli olarak ağzından dişliğini yere atmaya başladı. Sonlara doğru arkasını dönerek kaçma girişimleri de yapınca hakem maçı bitirerek, bu tür hareketlere daha fazla müsamaha göstermeyeceğini belirtti ve rakibi diskalifiye etti. Karşılaşma sona ererken, Ali Eren Demirezen, yeniden Avrupa şampiyonu ilan edildi. Konu hakkında bir açıklama yapan EC BOXİNG kulübü yönetim kurulu başkanı Erol Ceylan, sporcusunun muhteşem bir performans gösterdiğini vurgulayarak, 'Ali'yi Türkiye'deki spor severlerle de buluşturmak istiyoruz. Kulüp bünyemizde Toplam beş Türk boksörümüz var ve bunlar yavaş yavaş dünyanın zirvesine yaklaştılar. Türkiye'de kulübümüz EC BOXİNG'in temsilciliğini faaliyete geçirdik. Ekim veya Kasım aylarında ülkemizde de dev bir boks galası düzenleyerek Türk seyirciler ile dünya starı boksörlerimizi buluşturmayı planlıyoruz' şeklinde konuştu.

Bülent Başer: Sonuçtan memnunuz
EC BOXİNG baş antrenörü Bülent Başer, sporcusunun performansından memnun olduğunu vurgulayarak, 'Ali bizi şaşırtmadı. Nakavt bekliyorduk ve öyle de oldu. Karşısında rakip dayanmıyor. Kimse de karşısına çıkmak istemiyor ve biz rakip bulmakta zorlanmaya başladık. Asıl hedefimiz dünya şampiyonluğudur ve bunun içinde az bir zamanımız kaldı' dedi. Kulübün basın danışmanı Vedat Alyaz, on bir maçta, on bir nakavt yapan Ali Eren Demirezen'in dünya boks otoritelerini şaşkına çevirdiğini vurgulayarak, 'Şimdiye kadar yenilgi yüzü görmeyen sporcumuz, tüm karşılaşmalarını nakavtla kazanarak ne kadar kaliteli bir sporcu olduğunu tüm dünyaya göstermiştir. Ağır sıklette bu kemeri ilk kez rahmetli efsanevi boksörümüz Sinan Şamil Sam kazanmıştı, ardından başarılı sporcumuz Erkan Teper, alarak tüm ülkemizi gururlandırmıştı. Şimdi de Ali, bu kemeri getirerek büyük bir başarıya imza attı' dedi.
Teilen
2019-05/01-Sayı-581
limousine-service-ulm
Takvim
Interna
Fehmy und Fesih
Türkische Spezialitäten Schillergarten
Signboxx
Cigköftem
Grafithek
Designmatic
AK-SU
Sayfam
Dis Doktoru - Kangal
Aydoğan Elektronik
Avukatlık Bürosu KARAKAŞ
Merhaba TV
Anwaltskanzlei KARAAHMETOĞLU & KOLLEGEN